Po neeilinės operacijos J. Borisovo valdose laukia svarbus sprendimas

Grįžti į straipsnį

Žinau

Žinau portretas
Kai ten mūrijo, tai valdžią turėjo pokomunistai. O Paksą valdė Borisovas ir būrėja Lolišvili. O seime nardė tokia smaili Smailytė. Įdomūs buvo 2001----2004 metai. ............O mielajam Paksui prakišus , orkai išmetė į rinką Viktorą Uspaskichą. Dabar išmetė .........patys matom ........
Anonimas portretas
Išspyrė Borisovą iš Lietuvos kaip vatniką, tai dabar negali patekti į jo namus, nes nėra šeimininko. :) Tai teks vėl kviesti jį Lietuvon, gal net pilietybę gražinti, kad atrakintų namų duris. :)))

kaunietis

kaunietis portretas
Taigi pries kelis metus visa spauda skambejo apie Borisovo valdas. Buvo ir nuotraukos kas zeme yra ir viska buvo issiaiskine. O dabar trukt uz vadziu ir vel is pradziu kelia triuksma.Taigi seniai viskas aisku ko dar ten ieskot?

Drs

Drs portretas
Ir kur čia pažeidimas - savo valdose po žeme statytis bunkerį, Amerikoje daug kas statosi slėptuves tai ten didesnė demokratija, be to kur žmonėms slėptis karo atveju, pati valstybė gyventojus ragina rengti individualias priedangas, nes kolektyvinių kokios buvo tarybiniais laikais slėptuvių nebeliko.

tik pinigai SVOLACIAMS,

tik pinigai SVOLACIAMS, portretas
Stai kaip valdo lietuva valdzia,duok kysi ir valdysi visa lietuva,SVOLACIAIka jus isdarinejat,uz piniga ir priesams parduotat lietuvos zemes,gal po lietuvos zeme yra antra rusija,ka mes zinom,jeigu net tikrintojai nesugeba ieiti ir tikrinti,tai kas per valdzia ,kad kitos valstybes veikejai neklauso neturi galios ju tvarkyti,iki ko dasivaziavo valdzia,tokius svolacius istremti,sodinti,kur tai matyta,kad nesugeba net tikrinti,nu ir na,,,,,,ui tokia valdzia,

Vaizdelis ne koks

Vaizdelis ne koks portretas
Truksta zodziu, ka pamateme, ir nieko, , o kai vienas pretendentas bande paprotinti, tai koks triuksmas kilo,

Paf

Paf portretas
Ten paksą ras garantuotai

Anonimas

Anonimas portretas
juokingai atrodo lietuva su vienu kacapu susitvarkyt negali o jei pultu ju daug tai iš kart apšišiktu visa valdžia.
Anonimas portretas
borisovą išspyrė , šaudyklos nugriaut nesugeba, va tokia ir valstybė.

:DDD

:DDD portretas
Čia kažkokiais priepuoliais kas 8 metus vis kažko ieško? Šiaip tai stiklainis draustinyje stovi laisvai, dėdulės namas nuo statybų draudžiamoje vietoje stovi irgi laisvai, pirmyn.

Ko vertos šalies saugumo tarnybos...

Ko vertos šalies saugumo tarnybos... portretas
Iš tiesų, situacija - apgailėtina... kažką bandė tyrinėti 2016-2017 metais, dabar vėl grįžta prie tyrimo. Neįgaliis tarnybos LT? Ar dar galim pridėti migracijos departamentą ar kaip ten jis vadinasi, kur buvo prekiaujama pilietybėmis ir leidimais gyventi? Tai susidarys labai liūdnas vaizdelis.. įsivaizduoju, kad atėjo valdininkėliai iš statybų skyriaus tikrinti. Niekas jų niekur neleido per daug šmirinėti.

Palaikymas

Palaikymas portretas
nausėdai per visus 5 metus taip ir nerūpėjo rusų banditų savivalė Lietuvoje. Jis nieko negali padaryti, bet savus gydytojus juodinti - pirmas.

???

??? portretas
Kodėl niekasa ir neieško dabar? Vėl kažko laukia!8 metus trypciojo. Kaip su armija kovotų,jei su vienu nesusitvarko!!;

Tai ten turbūt?

Tai ten turbūt? portretas
Su veraliotais per jo orouostą sugabenti ginklai? Greičiausiai ten sandėliukas?... na, tiuremščikus iš rosiejos, tai galima buvo išmėtyti kaip pavežėjus Vilniuje, bet ginklus tai reikia sandėliuot kažkur...

yrodimas

yrodimas portretas
kad turto aferistu geroves teritorijoje geriau neturet....investiciju i bauduva nedaryt... vakcinatoriu lageri geriau aplent is tolo...

mano namas mano tvirtove

mano namas mano tvirtove portretas
norit kasinet sniukstinet tikrint - davai mokekit piniga pagal rinkos kaina uz tuta , a kai jau bus jusu galesit tikrint atkasinet griaut ...netrukdysiu... a daba pakol mokescius moku i mano teritorija prasom nelyst... jei kuom nors kaltinate davai yrodymus teismo sprendima aresto orderi orderi kratai ir surenkam liudiotjus ir valio.... teisine aferistu gerovess valstybe ble...kasinetojai atsirado... yra lanzbergio dvarai kasinekites tenais iki pakol pazaliuosit...

Kokie jie visi

Kokie jie visi portretas
Apgailėtini klounai-o per kandidatų debatus-oho-ho-ho-mes,Aš,kaip--įdomu,korupcijos lygiu,Ukraina mus kada nors pasivys?

Artistas-

Artistas- portretas
,,pasitikrinimo,kas buvo žinoma 2016 metais,dar po8 metų-pakasim,jei norėsim,,

Full zero

Full zero portretas
Kokia bejėgė valstybė... Dešimtmečius stūkso kremliaus bazė, o jie negali patekti į teritoriją???
Anonimas portretas
Pirma. Juokdariai, gal pirma pasirūpinkite arešto orderiu ar teismo sprendimu ten patekti, nes kol to neturite, tai ko brautis į privačią valdą. :))) Antra. Borisovas greičiausiai kai kam ir valdžios viršūnės nemažai sumokėjo, kad ten nieks nelįstu. Trečia. Mūsų šalies saugumas ir instancijos- pajuokos objektas, kad negali niekaip sutramdyti šio ruskio. O kodėl negali- skaityti punktą 2.

Palukėk

Palukėk portretas
Borisovas palukės kol nausėda su blinkevičiūte apgins jį.

Curwa

Curwa portretas
Geda uz litofcu neryztinguma abuojuma

jei yra vėdinimo angos

jei yra vėdinimo angos portretas
ten tikriausiai slėptuvė.Nors kiekvienas sprendžia pagal savo sugedimo laipsnį

bigcatwar

bigcatwar portretas
..matyt buwe mentai saugo zwezdoliotowo buda...

Nafik

Nafik portretas
Jūs į rinkimus vaikštot idijotai jum gi sukure alkoholikas giminiu seriala ir jis teisus

chutin puilo

chutin puilo portretas
Broileris nesislepia bunkerį nuo savo mamos.

Anonimas

Anonimas portretas
ĮĖJIMAS IŠ KALININGRADO MIESTO....

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> ? Imbecilų gimėte ar iš pareigos jausmo prieš konserwatnykų gaują? Šiaip tai Paksą nuvertė perversmo būdu, nes jis nepasirašė po nelegaliais jankių kalėjimais, kuriuose vėliau buvo kankinami žmonės, o dabar LT moka dideles kompensacijas, nes pralaimi bylą po bylos Europos Žmogaus Teisių Teisme.

pas borisova po žeme

pas borisova po žeme portretas
trys šachtos su bulavom. O downiukai rasti nesugeba. Pirsnoja apie kažkokia šaudyklą. Va kai bulava iššaus - bus jiems paskutinio šaudykla šiam gyvenime.O jei rimtai - koks mentas pi s t negavo ir jau eina valdų tikrint? Neturėdamas tam jokio pagrindo. Na ura - avos ką ras.

?

? portretas
O kodėl nepaklausia pas mazuronį ar paksą kas toje viloje pastatyta, juk tie ten buvo nuolatiniai svečiai ir reklaminio vertalioto keleiviai. Mazuronis tai tikrai turėtų žinoti, juk statybų specialistas, gal net pats projektavo tą slaptą objektą.

Anonimas

Anonimas portretas
nu iki birzelio 6 dienos leidimas tikrai atsiras, o ko negali pinigai, tai gali labai dideli pinigai...

svilainis

svilainis portretas
Patekt negali...Pas Kandrotą per balkoną sulipo vaikus gąsdindmi...Borisovas gal užminavo prieš muilą išnešant?Zolotnickajos ,,dušinių'' istorija kartojasi.Gal ten po žeme koks raketų paleidimo įrenginys,jei prietaisai rodo šimtus metrų tunelio?

Nebėr kantrybės

Nebėr kantrybės portretas
Lietuvos žemėje kažkoks nusikaltėlis prisistatė nelegalių požeminių pastatų, o vietiniai pareigūnai negali ten patekti? Cha cha cha... "Demokratija".

skeltanagis

skeltanagis portretas
O tai tau rusas šeimininkauja Vytauto did. gimtinėje daro ką nori jau 20 metų o jie dabar tik atsibudo...Gieda pelėda apsileidę korumpuoti teisėsaugos atstovai.

atsargiai

atsargiai portretas
oi, oi ,oi, kokie mes saunuoliai, kai savininko jau nera, tada mes drasus, dabar tai parodysim, kad cia mes seimininkai, siaip tai atsargiau, kad nebutu uzminuota

Putinas fašistas

Putinas fašistas portretas
Gal ten atsarginis Putino bunkeris-nieks niekada neįtartų,arba tunelis į Baltarusija-pist,žiūrim,ir rusas čia kaip buvęs

Keista

Keista portretas
kratą dabar vadinsime "naršymu".

Jeigu

Jeigu portretas
pasikasite po Boria, Rusija paskelbs mums karą..:)

Po šimts

Po šimts portretas
Ne nuo to galo pradėta. Pirmiausia reikėjo paklausti Paksą ką jo draugas po žeme prikniso?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
> Aušra Širvinskienė ............................... Tai sakai ten po žeme randasi raganų buveinė?

Klausimas

Klausimas portretas
Ar jis žmogus ar žveris? Jei žmogus tai priedanga isirenge

Hanibalas

Hanibalas portretas
Kiek metu tas cirkas tesis . Kiek teisybės , o kiek vaidybos . Pasibjaurėtina

manau

manau portretas
Grynai 1974 metai - sovietmetis, tik komsomolo aktyvistai ne raudoni, o žydri.

Aušra Širvinskienė

Aušra Širvinskienė  portretas
Prasideda raganu medziokle, taip kaip 2pasaulinio išvakarėse

.

. portretas
visiskai be kurybinio polekio valdziazmogiai- svarbu siltos ir saugios sedynes. vyksta kariniai mokymai- ar negalima prisidengus jais patekt kur reikia? ar negali buti scenarijus - priesas galimai isitvirtino pozemiuose? patys "apsisviete" deputatai prisieme tokius istatymus(ne del eiliniu, del paciu saugumo) dabar nebesugeba suvaldyti situacijos. gal jie trenkti kad juos gintume?

Norma

Norma portretas
Šudmaliai jai nėra teismo sprendimo ar nutarties tai tarnybos pagal bugailiškiu pezalus į privačią teritorija ir neina.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Koncervu šunauja su bibolaite neužklijavo ant duru priedanga ...

Anonimas

Anonimas portretas
reik atitraukti kvailos visuomenes demesi nuo tikru dalyku

Varo

Varo portretas
Į neviltį valdiškų padugnių apsileidimas

TEMIDE

TEMIDE portretas
VAITKU GERIAU SUPAKUOKITE,TAS GRESME REALI LIETUVAI?

Senuko pamastymai

Senuko pamastymai portretas
Vatiniai gyvena savo gyvenima juos visada puola kaip ž, kodel?

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Kas čia per durnų mūsų tarnybų sprendimai: negali konfiskuoti turto, kuris stovi nepajudinamas?! Ir dar pavojingo Lietuvai Borisovo, Pakso draugužio, buvusi nuosavybė! Kaip atsirado toje vietoje toks statints reikia nuo peadžių patikrinti ir su jo statybų leidimais ir t.t. supažindinti ir visuomenę -kas darėsi ir daroma Luetuvoje! "Celofaną" policija, kaip kokį didžiausią Lietuvos priešą, ištempė iš mašinos matant vaikams - o čia negali patekti į valdas Borisovo (che- che dabartinio kažkokio darinio/įmonės)! Nejuokinkite svieto su savo dvigubais standartais!

ka ka

ka ka portretas
o volkovas?

Wilno nasze

Wilno nasze portretas
Baikit šūdą malti.Viską konfiskuoti valstybės naudai.

Šančių ,,kibiras,,

Šančių ,,kibiras,, portretas
Impotentinė valstybė-impotentiniai valdininkai-,,neįleido,šikną prispaudė,, Gal ten atominė bomba arba 20 000 wagnorių sėdi su kuvaldomis.O,jei su auto smirdančiu gentviliukas užlauš-kentėsi kaip reikiant.

taigi

taigi portretas
Nors viena normali priedanga atitinkanti ES standartus, o taip klijuoja patriotai lipdukus ant lauko išviečių....labai brangius lipdukus :)

pagalvojus

pagalvojus portretas
Gal ten C Ž V kalėjimas kurio LT niekaip neranda, bet kankintiems asmenims EŽTT priteistas kompensacijas moka??

Arvys

Arvys portretas
Svarbu ozys tokiu apartamentu neturi nebent broileris užsieni.

Pilietis

Pilietis portretas
štai prie ko priveda tokie veikėjai kaip paxas. vaitkus su putiniška programa gali padaryti Lietuvai kur kas baisesnę nepatisomą bėdą

Ir vėl

Ir vėl portretas
Išsidirbinėjantis okupanto invazas

Galerijos

Daugiau straipsnių