Žvaigždžių pasaulyje Pereiti į pagrindinį turinį

Žvaigždžių pasaulyje

2009-09-17 23:59 kauno.diena.lt inf.

Atgal į gimtinę

Holivudo aktorė Angelina Jolie nuvežė savo dukrą Zaharą į jos gimtąją Etiopiją. Šioje šalyje mergaitė lankėsi pirmą kartą nuo tada, kai prieš ketverius metus buvo įvaikinta. Šiuo metu A.Jolie su partneriu Bradu Pittu ir šešiais jųdviejų vaikais vieši Kenijoje, į kurią atvyko su Jungtinių Tautų misija.

Beyoncé kvapas

Dainininkė Beyoncé Knowles pasirašė milijonų dolerių vertės sutartį su didžiausia pasaulyje kvepalų gamintoja "Coty" dėl savo kvepalų gamybos. Ritmenbliuzo superžvaigždė jau kurį laiką reklamuoja kvepalus "Emporio Armani Diamonds", o anksčiau buvo Tommy Hilfigerio kvepalų linijos "True Star" reklamos kampanijos veidas.

Gimtadienio dovana

Didžiosios Britanijos princui Harry antradienį sukako 25-eri. Dovanų jis gavo beveik 9 mln. svarų sterlingų (apie 35 mln. litų). Tai jo motinos princesės Dianos palikimo dalis. Tiesa, visą sumą princas galės gauti tik sulaukęs 30 metų. Iki to laiko kiekvienais metais jis gaus po 300 tūkst. svarų sterlingų (apie 1,1 mln. litų). Princas Harry yra trečias eilėje į Didžiosios Britanijos sostą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų