Mia Giedriui ne pirma
Daug kas iki šiol mano, jog LNK laidos "Abipus sienos" vedėjas Giedrius Leškevičius atskleidė savo talentą dainuoti tik tada, kai per populiarųjį muzikos šou "Žvaigždžių duetai" susipažino su atlikėja Mia. Tačiau tai nėra tiesa: Giedrius dainuoja jau ne vienus metus, o karjerą pradėjo karaokės čempionatuose, kuriuose duetu traukdavo su Giedre Balutyte.
Šlovė S.Stallone
Holivudo žvaigždei Sylvesteriui Stallone Venecijos kino festivalyje bus įteiktas "Kino kūrėjo šlovės" apdovanojimas. Organizatoriai šį aktorių vadina labai originaliu kino kūrėju. "S.Stallone projektai moka parodyti švelnumą net permerkti krauju, jo darbuose tyrinėjamos šviesiausios ir tamsiausios amerikietiškosios svajonės sritys", – teigiama organizatorių pranešime.
Kad padėtų gyvūnėliams
Aktorė Nia Long išsirengė naujai gyvūnų teisių gynimo organizacijos "People for the Ethical Treatment of Animals" (PETA) reklamos kampanijai. Žvaigždė pozuoja metropoliteno traukinyje, kur jos intymias vietas pridengia tik strypas ir laikraštis. Tai pačiai kampanijai prieš kailių dėvėjimą nuogos pozavo Eva Mendes ir Pamela Anderson.
Geriausia dovana vienas kitam
Merginų grupės "Yva" lyderė Natalija Zvonkė ir jos vyras Deivydas trečiadienį švenčia ketvirtas savo tuoktuvių metines, praneša delfi.lt. Natalija sako, kad per ketverius bendro gyvenimo metus daug ko išmoko. Atlikėja mano, jog svarbiausias dalykas šeimoje yra mokėjimas prisitaikyti vienam sutuoktiniui prie kito, ir tvirtina, kad juodu yra pati geriausia dovana vienas kitam.
Naujausi komentarai