Vilniuje – tūkstantinis protestas: su plakatais „Ne gyvulių pasui“ ir „Dž. Sorošą lauk iš Lietuvos“

Grįžti į straipsnį

> to Aš

> to Aš portretas
Nenustebom, kai tokie ,,ego aš,, palaiko tuos, kurie virš dviejų milijonų sunaikino žmoniją ir neketina sustoti. Kaip reikia jaustis tiems, kurie per tokius išgamas, neteko artimųjų, giminaičių, draugų? Patarkite ,,aš,, gal jiems palinkėti ilgo gyvenimo?

AŠ portretas
Loni ,visi linkėjimai grįžta pačiam. Tai susimastyk prieš rašydama. Ir neskleiskit nesamonių.

Loni

Loni portretas
Gal paslapčia išgamos - globalistai atvyko stebėti mitingo už krūmų, pasislėpę kaip kanalizacijos žiurkės? Greičiau nudvėstų tie išsigimėliai, tegul bus prakeikti!!!

Klp

Klp portretas
Gal ir gerai kad jie ten suvažiuoja kad valdžia neužmigtų ,nu bet jų norai ir rekalavimai prasilenkia su sveiku protu.

Anonimas

Anonimas portretas
svarbiausia, visi susirinko su savom bedom, kas del skiepu, kas del galimybiu paso,kas del demokratijos, kas del pensiju. o is tikro kas per mitingas?

VIDMANTAS

VIDMANTAS portretas
Liūdna girdėti, kai kažkokia bobelė pradeda kalbėti apie Sorošą, apie kurį neturi menkiausio supratimo. Tada prisimenu vienos tokios ponios atsakymą į Klausimėlio laidos vedėjo klausimą " kas toks buvo Basanavičius ?" Ponia atsakė : "Tai tas, kuris būdamas BASAS atkeliavo iš Palangos į Vilnių " Taigi, jei esame BUDULIŲ tauta,tai geriau patylėkime.

Sutinku iš dalies

Sutinku iš dalies portretas
Na, dėl pono Sorošo, tai tik"Už". Šis pabaisa tikrai valdo, diktuoja pasualiui, trina iš žemėlapio mažas valstybes ir įtakoja migrantų srautus. Kaip ir LGBT propagandą.

Juozas

Juozas portretas
Dėl partnerystės, kokia buvo numatyta Raskevičiaus, dėl Stambulo konvencijos sustabdymo- ačiū. Dėl to tada ir susirinko didelė minia iš visos Lietuvos, dėl to stebėjome kaip Sąjūdžio mitingus. Dabar patys matot, kiek sumažėjo jūsų gretos. Jei dar bandysite groti tik antivakserių muziką- gal ir netilpsite į keletą autobusų, vežančių į "daugiatūkstantinį" kitą mitingą. Ne tiek jau ir daug bijančių čipų ir kitų nesąmonių. Ir kasdien vis po 5...10 mažėja.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Mitingas reikalingas,bet ne su tokiais reikalavimais.Tiek daug Lietuvoje problemų,kurias valdžia ir sukėlė,bet mitinge keliami klausimai,tiesiog juokingi.

kiek žmogelių

kiek žmogelių portretas
išplautomis smegenimis.

kokie

kokie portretas
kom toks ir mastymas nuo 2 galo nesuprantantys del ko mastantys zmones kovoja tai ko noret is dvasios ubagu kurie dargi padoriai ir nuosekliai nemoka minties isreikst ir uz si kvaili irgi kovojama kol jis supras bet vargiai nes ju smegenys jau pazeistos sio svabmarmalo su visom pasekmem =================

Partizaniukui

Partizaniukui portretas
Ciulpk desra pasalpini neuzkniso slapenka valgyt minimalke gauti? Vakar komunistas siandien fasistas slapenkos apsivalges..

Partizano sunus

Partizano sunus portretas
Nevykeliai koloradai jedinstvos siuksles, nesdinkites is Lietuvos. Darbo diena darbo metu nedirbate ,jo bani pasalpiniai!

nesuprantu

nesuprantu portretas
Iš kur tiek idotų? Išsiblaivykit žmonės...

GGFH

GGFH portretas
O tai dirbti nebereikia? Pašalpų užtenka? Klounados

Arijas

Arijas portretas
Grazinti i Lietuva Lietuviu valdzia! Lauk kgbistine arabu nomenklatura!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių