Į forumą atvyksta 30 Izraelio verslininkų ir mokslininkų delegacija. Forume bus aptariamas atsinaujinančios energijos vartojimo efektyvumas, inovacijos energetikos srityje.
Izraelio mokslininkų ir verslininkų delegacija lankysis „Saulėtekio slėnyje“, kur susitiks su mokslo ir technologijų parke įsikūrusiomis įmonėmis, susipažins su Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro veikla.
Lietuvos ir Izraelio ryšiai pastaraisiais metais įgauna pagreitį: pernai Tel Avive buvo surengtas Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas, šį pavasarį Lietuvoje vyko Izraelio maisto importuotojų vizitas.
Šiemet kelios Izraelio informacinių technologijų įmonės jau atidarė ar planuoja atidaryti savo biurus Lietuvoje, apie 100 Izraelio studentų studijuoja mediciną Kaune.
Naujausi komentarai