Skaitytojas: šioje sankryžoje gali nukentėti šimtai žmonių

Meistras

Meistras portretas
Gal ten vienu metu toj Vilniaus sankryžoj užsidega visur žalia šviesa pėstiesiems (o transportui - tikiuosi, raudona vienu metu visur tada irgi) vien tik dėl trumpo jungimo tų šviesoforų kai kuriuose laiduose, nes jei transportui tada ne visur raudona šviesa matoma, tai ir pėstiesiems neturi vienu metu visur žalia degti. Nes KET Lietuvoj kol kas tikrai nenumato leidimo pėstiesiems kirsti sankryžą įstrižai kaip Anglijoj kokioje.

Buvo Kaune

Buvo Kaune portretas
Kaune tokia sankryža buvo Zanavykų g., Aukštaičių g. ir Savanorių pr. Vienu metu žalias šviesoforas pėstiesiems užsidegdavo vienu metu. Kur norėjai galėjai eiti. Gal dabar pasikeitė?

Agas

Agas portretas
ten visa laika taip buvo

Stase

Stase portretas
Taline tokia sankryza gal 20 metu yra ir nieko

Tat

Tat portretas
Ne duok dieve tokio teisolio i siema

Tat

Tat portretas
Garri serbul negavo vakar facebuke palaikimo iš komentatoriu kurie jam ne pritare aiškindami kad ši sankryža yra saugiausia ir patogiausia iš visu kaip vairuotojams, taip ir pestiesėms tai sumanė pakelt audra. Na nupieškit tas linijas kad jam nusiramintu sažinė.nes keist ten tikrai nieko nereikėtu nes viskas tvarkoi, tik truksta skersos linijos

kaunietis

kaunietis portretas
Džiaukitės vilniečiai, Kaune reguliuotojų "surežisuoti" šviesoforai taip pat "rodo beleką". Ar ten tokie nemokšos sėdi? Ar jiems savivaldybės 'buki ir bukesni" nurodymus davė, bet faktas lieka faktu.Kartais dega tik sekundę, kartais-užsidega raudonas, kad...sustabdyti vieną mašiną , važiuojančią naktį, jog parodytų kad dirba...Tamsiuoju paros metu dažniausiai yra ...specialiai stabdomos juostos, kur yra transporto, kad jis sustotų prieš sąnkryžą, o kitur niekas nevažiuoja... Čia ar tikrinimas vairuotojų budrumo, ar savo neišmanymo demonstravimas ???

Ну Rami

Ну Rami portretas
O ko tie šimtai žmonių turi nukentėti, jeigu visoms transporto priemonėms tuo metu raudona visomis kryptimis? Kasdien bent dukart pro šią sankryžą važiuoju ir jokių problemų niekam čia nekyla.

Vygis

Vygis portretas
Garri eik įkelių policiją, seimas pabus be tavęs!

S.

S. portretas
Mėgdžiojam Londoną. Kensington gore ir Exhibition Rd sankryžoje tas pats.

Anonimas

Anonimas portretas
Nu jo prieš rnkimus reikia pasreklamuoti. BARANAS prieš naujus vartus

Juozas

Juozas portretas
Šioje situacijoje, kai visi vairuotojai privalo stovėti, nematau jokio pavojaus. Atvirkščiai- taip ir reikia eiti, gal net perėjų ženklus papildomai įstrižai nubrėžti. Pavojus kitur- taip įpratę gali ir kitose sankryžose elgtis, kur švviesoforai veikia įprastai.

oksa

oksa portretas
nu jooo, teisingai pastebėta..tik reiktų nupiešt skersų zebrių ir pėsčiųjų šviesoforui 15 sekundžių prailgint laką ..visi išsivaikcios savo keliais saugiai ir ramiausiai

Pastaba

Pastaba portretas
Reikia doėtis naujovėmis. Anglijoje daug tokių sankryžų. Bet ten vairuotojai daug drausmingesni ženklų atžvilgiu.

Vsir.

Vsir. portretas
Neskubek,is lėto ,apsidairant visas sankryžas galima saugiai pravaziuoti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių