Savininko kodas: padės valstybei, bet pabrangins automobilius?

Jo jo

Jo jo portretas
Viena geda,kiek durneliu dziaugesi permaina,kai pavagia ir neranda 20 vagonu.

Gerai

Gerai portretas
Jeigu notarai tik grynais ima... Gal ir jiems tokį kodą...

A

A portretas
Pardavejas uz auto kokybe gali atsakyt tik su ja bent puse metu pavazinejas,nes dabar dauguma vakaruose perka internetu ir jis apie ta masina zino tiek kiek vokietis pasako ar vairuotojas autovezio nuvaziaves paimt tos masinos,devetos masinos pirkimas tai kaip losimas loterijoj,gali gerai nupirkti,gali ir blogai.

Rima

Rima portretas
Kokie būki tie nemoksos valdantieji,Juokas iš jų sugalvotų nesąmonių ima

Vidas

Vidas portretas
Eilinė valdziazmogiai kvailystė,už kurią mokės gyventojas.Prekyba nenaujais a/m vyksta dešimtmečius.Reikejo įvesti verslo liudijimus ir jiems ir per tą laiką šimtai milijonų jau butu biudzete.Dabar mat atlikto o traukinys jau tiu tiu,nuvažiavo.

klp

klp portretas
eilinis bandyms prisisiurbti prie pinigu

Stasys

Stasys portretas
na o jeigu tiesiog visus pardavimo sandorius privalomai sudarinėti tik Regitroje, kaip anksčiau? Ar reikėtų dar kažkokių kodų? Viską juk darbuotojai sutikrintų. Sakytų jeigu Michelis parduoda automobilį, tegul ateina į regitrą su pasu :)) prigalvoja fantazijų.. viskas seniai jau išrasta

Blinda

Blinda portretas
Parazituojanti ir neaisku kam dirbanti "valdzia", per 30 metu dar nieko nepadare, kad zmogui gyventi butu geriau. Uzsisedejusius seimunus vyti sieno raveti.

...

... portretas
vokietyjoje masinos brangios tik su rida dauztos pigiau gaunasi .LIETUVIS nusiperka 10m senumo kibira su 250....sako pigia pirkau ..paskui po srotas detaliu variklio iesko.

Šoferis

Šoferis portretas
šiai aferistu gaujai pazaboti reikejo 30 m., moteru ministriu veikimo ir sazines

Ne pabrangs, o atpiks

Ne pabrangs, o atpiks portretas
Dabar yra privežta daug auto, kuriuos bus stengiamasi žūt būt parduoti iki šios tvatkis įsigaliojimo, tai reiškia, kad tokie auto atpigs. Priešingu atveju jie visi liks be galimybės registruoti ir keliaus tik į shrotą. Barygavimui pabaiga.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Vokietis,isregistruodamas auto,turi nurodyti,kas ji pirko,tai nejaugi negalima tu duomenu gauti ? Gavus tuos duomenis,su perrasytu kauferiu cia nepriregistuosi,nes nesutaps pirkejo pavardes.Kame cia reikalas,kazkaip galai nesueina jau tiek metu,nejaugi tai negalima sutvarkyti,tada nereiktu jokiu kodu,ir visai nesunku butu perekupus sugaudyti.Gal kazkam is to yra didele nauda?

ecwrv

ecwrv portretas
zinant kaokia vyriausybe lietuvoj dabar nesistebesiu jai tuoj mes visi su tu panelyciu palaiminimu mokesime baudas uz EU laisvosios prekybos istatymo pazeidima.......

Edas

Edas portretas
Merguželė visai nesiorentuojasi kur randasi.Didžiulė gėda, kad tokią ministrę turim.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nukentės pavieniai. Atsiras vokiškos pardavimo firmos ir pardavimes tiesiai nuo vokiečio o tas vokietis bus kažkur Voletijoje. O kaip vokiečiui privers sukurti koki tai kodą. Čia Europos sąjunga ar kas?

niekaip nesuprantu

niekaip nesuprantu portretas
niekaip nesuprantu kaip Lietuva privers tik i baznycia vazinejusi vokieti issiimt koda, kuris galioja tik Lietuvoj?

V,L

V,L portretas
Keliuose dabar stabdo keliu policija taip pat ir muitines pareigunai , o nuo gegužes 1 d prisides dar kelios instancijos bestabdancios automobilius. Manau kad tai bus visiškas absurdas , ir važiuojanciu laiko gaišinimas...

kvailam anonimui

kvailam anonimui portretas
čia tu sumokėsi o ne perekupai,tavo pinigai verks o ne jų

:)))))

:))))) portretas
Kaip visada ? Liberlkonservyno ministrė " nori kaip geriau " , o gausis piiiiššššš ...Nuostolis valstybei kaip su amerikietiškais auto ? O nuostolius dengs pirkėjas ? Eilinis žmogelis ? Oi Bilotaite Bilotaite :)))

Juokinga

Juokinga portretas
Gal surinks daugiau mokesčių, tam reiks darpapildomų biurokratų, taigi ir pinigų, galiausiai jeigu ką ir surinks tai ištaškys stambulo konvencijom, pedofilams, homoseksualams ir narkotikų legalizavimui

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Surenkat mokesčius ir priperkat pasenusios karinės technikos? Mūsų pinigėliai perpumpuojami, kol kas dar taikiems agresoriams, Kadangi leidžiame NATO pajėgoms Lietuvoje kurti poligonus ir trypti mūsų žemes, jie mums taikūs. Kai bėgs nuo Rusijos sienų, šaukdami, kad "rusai puola", pamatysim jų tikrąjį veidą, bet bus vėlu..

Aha

Aha portretas
Durniu laivas,net prie ruso to nebuvo

Anonimas

Anonimas portretas
Kauno turguje verkia perekupai.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių