Nauji reikalavimai kelia vairuotojų erzelį

Atsipalaidavęs

Atsipalaidavęs portretas
Žmonės, nesinervinkite, tausokite nervus. Juk sakė, kad techninę apžiūrą ir be "patobulintos" vaistinėlės praeisit, tik bus pažymėta, kad smulkus trūkumas. O policininkai nei vieno nestabdys, vien tik dėl to, kad patikrintų jūsų vaistinėlės turinį. Todėl atsipalaiduokit.. Visiems geros nuotaikos.

Anonimas

Anonimas portretas
Rusijoje panaikino tech apziuras lengviesiems automobiliams! Amerike niekados ir nebuvo tech apziuru, kiekvienas susitvarko auto ir nevaziuos be stabdziu! Del netvarkingu automobiliu neivyksta avariju ,jos buna tik del greicio ,alkokolio ,ir zioplumo.Kodel musu protingieji tik draudimais baudomis ir visokiais pinigi atemimais ru rena zmones? Jeigu Skvernelis prizades panaikinti tech apziuras - i valdzia bus garantuotai isrinktas!

JAV exs rezidentas

JAV exs rezidentas portretas
Tai ,kad senasis seimas sitas vaistineliu pataisas sugalvojo! Tokios kvailos nesamones niekur nera pasaulyje!

Tai gi dulkei reik chebra aprūpinti bizneliu

Tai gi dulkei reik chebra aprūpinti bizneliu portretas
Taigis

Jo

Jo portretas
Garantuota eilinė afera valdančiųjų.

Vair.

Vair. portretas
Kas važiuoja i kitas šalis , kelionė tolima, manau reikia o vietoje suktis po miestus ,kaimus, tos vaistinėlės tikrai nereikia.Pasens vaistai ,praeis galiojimo laikas.

Jons

Jons portretas
Vairuotojas ne medikas yra tokių kurie nieko nesupranta, apie žaizdas ar kitus sužalojimus. Prie viso šito ir nežino kaip suteikti pagalbą nukentėjusiam. Prie insulto negalima žmogaus judinti ,išsiliejas keistas smegenyse ,darant dirbtinį kvėpavimą žmogui nepagydomai pakenks ir taip toliau. O naujos vaistinėlės tai biznis ,kuri nori padaryti savi. O gal yra gauta siunta Lietuvai ir nutarė parduoti. Juk bandymai su žmonėmis buvo daroma ,už tokius bandymus didžiuliai pinigai .Vienų žodžiu ,to neužtenka ,manau nutarė Dulkis ,Armonaitė ir visa konservų sutve užsidirbti.

LLL

LLL portretas
SAM "protučiai" matomai nori, kad nemokinti žmonės su spec medicininėm priemonėm vieni kitus nugalabytų, nemokėdami jomis naudotis. Daug žmonių alpsta nuo kraujo vaizdo - ar jie įstengs nors kokią pirmąją pagalbą suteikti? greičiau juos pačius teks iš alpulio gelbėti, kad nenumirtų. Trumpai - SAM klerkai tikri juokdariai su savo naujais reikalavimais

vilius

vilius portretas
vaistineles tai eilinis paprasto žmogaus apiplešimas vykdomasŠimonytes vyriausybes ir Seimo vadovaujamo kagebisto atžalos

medikas

medikas portretas
ta pirmoji pagalba -aplamai nuo sovietų laikų atgyvena. Paklauses keliu savaičių kursdus jau gali vertinti traumų sunkumą ir pasekmes? O jei kaklo slankstelio dilokacija? teikdamas nekvalifikuota pagalba gali palikti paralyžuotą visam gyvenimui. ne vaistinėles naujinti o naikinti. Kaip ir gesintuvus. Vokietijoje tokiu nesamoniu nera, nes pvz gesinant gali sprogti auto.

vairuotojas

vairuotojas portretas
As jau tokia brangia vaistinele niekam neduosiu,as manau kad ir kiti neskubes,tuo labiau kad rizikinga ja naudoti nemokant gali daugiau pakenkti,nei padeti,kitas reikalas apristi zaizda.

Naujos vaistinėlės turinýs yra KLIEDESYS

Naujos vaistinėlės turinýs yra KLIEDESYS portretas
Žmonės bijo priartėt prie sužalotojo , o ir medikai pataria NEJUDINT , NELIEST !!!! Ir kviest pagalbą ! Tai kam čia mes(vairuotojai) turim sumesti ant sekančio lambordžinio ?...

Vbb

Vbb portretas
Patebiu jau keletas kadenciju seimas nieko gero savo pilieciam nepadaro,tik nauji engimo ir drozimo budai vis isradingesni!Gal klystu...noretusi...

X

X portretas
Pirmoi vietoi turi buti telefonai o paskui vastinėlės ant vairo pasidėja rašo žinutes tai va kur bėda policija nemato

Lima

Lima portretas
Kažkuri gauja praturtės kuri sugalvojo naujas vaistinėles

ttt

ttt portretas
kur tų turniketų įsigyti? vaistinėse nėra. kur aikštelės mašinoms? atimama šimtai vietų. baudos šių problemų nesprendžia. Kas spręs šias problemas?

Panašu

Panašu portretas
kad Vyriausybė nusprendė jog Lietuva "prasigyvens" iš baudų- kuo daugiau įvedama priemonių, už kurias galima bausti. Dėl vaistinėlių tai atrodo, kad nebereiks greitosios pagalbos- sutaupysime....

Rac.pasiūlymas \\\\\.../////

Rac.pasiūlymas \\\\\...///// portretas
Vietoje galinės sėdynės automobilyje įrengti gimdymo stalą.Maža kas nutiks kelyje.

Mano \\\\\.../////

Mano \\\\\...///// portretas
vairuotojo stažas nuo 1966 metų,bet per tą netumpą laikotarpį vaistinėlės kekyje neprireikė.Kas tai asitiktinumas,ar jos iš vis nereikia?

Sūduvis

Sūduvis portretas
Matomai valdžiažmogių draugeliai prisivežė niekam nereikalingų daiktų tai įstatymu privers juos nupirkti?

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
Kas ten prisipirko vaistineliu, konservai, liberastai ar iskrypeliu partija? Baikit zaisti, isleksite "per vamzdi".

anonimui

anonimui portretas
o kaip dabar prieš Verygą siūlai mitinguoti, gudruti?Prie Naisių tvarto važiuoti?

ka as zinau?

ka as zinau? portretas
Tai ka naujai siuloma veziotis vaistinelese gali panaudoti tik medicininiu ziniu turintis zmogus. Priesingu atveju galite tik pakenkti ir nukenteti patys. As tikrai nesiryzciau deti turniketo ar kazkaip pradeti suzaloto gaivinima nezinodamas ar nepakenksiu. Gal jo sonkaulai luze, o as cia su dirbtiniu kvepavimu, gal daugybiniai rankos luziai, o as ant luzgaliu turniketa.

Tuos vairuotuojus

Tuos vairuotuojus portretas
Pi sa per visus galus , o jie tyli , vergų tauta

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
Reikalingiausias prietaisas vaistinėlėje- naganas. Ir nebrangus, ir labai tinka pribaigti, kad žmogus nesikankintų. Ir dar lieka piliulių idiotui- turniketų autoriui.

pamastymui

pamastymui portretas
Jeigu neteisingai uzdesite turniketa arba suteikta pirmoji medicinine pagalba bus netinkama, bet koks advokatas is tokio "entuziasto, pagalbos teikejo" gali nukentejusio avarijoje naudai priteisti simtus tukstanciu. Gal todel JAV ir Europoje niekas nekisa nagu ir laukia mediku. Visa pagalba apsiriboja tvarscio uzdejimu ant zaizdos.

Anonimas

Anonimas portretas
vairuotojai iseikite i gatves isvaziuokite mitingus

BR

BR portretas
Vaistinėlę po slapto kažkokio paketimo jau užsisakiau - pakeliui. Čia kuriam balvonui sąskaitą nusiųsti į ministeriją kad apmokėtų?

dėl turniketų

dėl turniketų portretas
faktas kad čia suinteresuotos mafijos prastumta afera. Kas gi, turėdamas sveiką protą, lįs prie sužeisto žmogaus ir kažką jam darys, juo labiau su tais turniketais. O neduok dieve sužalotasis numirs, tai artimieji po teismus užtampys, kaltindami kad blogai gaivino arba pakenkė. Tokios dabar mūsų "vertybės".

ačiū eksministrui

ačiū eksministrui portretas
po metų pasivijo Verygos, ko gero, paskutinės dienos buvimo poste vos ne slaptas įsakymas..

rv

rv portretas
Dabar neliks vairuotoju,visi bus vairuotojai-paramedikai! Siaip tai zmones ilgus metus mokosi kad taptu paramedikais,o pas mus visi jais taps priverstinai.Cia paprasciausiai vyksta lupikavimas(valstybinis reketas)

Salcio

Salcio portretas
Maiseliai, gaivinimo kaukes, plevelesdar gali sutikti, ju gali prireikt ir ne eismo ivyky, bet kas kapstysis po kraujuojanti zmogu su turniketu? Toki judint bijos

OK

OK portretas
dėl automobilių statymo ant išvažiavimo kampų, tiesiog blokuojant šaligatvius, nuvažiavimus nuo jų, skirtus vežimėliams ir neįgaliesiems labai už. Žmonės visiškai išpindėjo. Pats vairuoju, turiu automobilį bet tokio elgesio nepateisinu.

Įdomu

Įdomu portretas
O jei automobilis paliekamas ne prie gatvės (turinčios pavadinimą), o sankryžose kiemuose, kur taip pat negali privažiuoti šiūkšles surenkančios mašinos?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių