Vokiečių brigados šeimų vaikų ugdymo reikmėms skirta įspūdinga suma | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Vokiečių brigados šeimų vaikų ugdymo reikmėms skirta įspūdinga suma

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Kęstas

Trumpas ne kartą pabrėžė, kad Rusija gali paimti visa Ukrainą. Tokiam JAV pralaimėjimui pateisinti reikalingas atpirkimo ožys. Juo Trumpas pasirinko Vokietijos kanclerį Merzą. Merzas prisiskolins ir pirks brangius JAV ginklus, bei atidavinės juos Ukrainai. JAV tai yra didelis verslo pasiekimas nepriklausomai, kuo baigsis įvykiai Ukrainoje. Jei Zelenskis neteks valdžios, Merzas liks kaltas – neva tai pirkęs pernelyg mažai puikių JAV ginklų. Kartu Vokietija užstrigs skolose, jos, dėl atsisakymo nuo pigios rusų energijos nusilpusi pramonė, pilnai žlugs, Vokietijos konkurentai JAV pramonei, kurią Trumpas bando atgaivinti, bus pilnai sunaikinti. ("Mokslas, studijos ir ekonomika" ... Teikia „Blogger“)
2
0
tai reiskia

kad lietuviu vaikai gaus 2 milijonais maziau...
4
0
Fritzen Raus!

Nenoriu Lietuvoj nei frico, nei ivano! Nenoriu, kad paskutiniai mūsų miškai būtų iškirsti! Skirkit vokiečiams numatytus pinigus ir patogumus Lietuvos kariams, ir ne blogesnę savo armiją turėsim.
4
-1
Ruzky posol nak

Kiek moka uz putinizma??
0
-1

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Durneli tu

Prie ko čia putinizmas? Vokiečių brigada Lietuvoj reikalinga tam, kad būtų kas į protestuojančius lietuvius šaudo, jei kartais mūsų policija ir net armija būtų tiek užknista, kad atsisakytų valdžiagyvius ginti. Prieš putlerį anie tikrai nekariaus, juk ir Lietuvėlėn atbėgo ne lietuvių ginti, bet nuo išnaglėjusių merkelės prisivežtų juodukų slėptis. Jei namie su peiliais ir kuokom ginkluotais svečiais nesusitvarko, tai kaip su rimtai ginkluota putlerio armija susitvarkys?
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

o kiek tau

islaikytini sovietu liekana?
0
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)