„Tele2“ mažina populiariausių savo planų kainas

  • Teksto dydis:

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ mažina populiarių pokalbių ir interneto planų kainas. Šiuo metu sudarę ar pratęsę sutartį klientai už kasdienes ryšio paslaugas net iki dvejų metų mokės mažiau.

„Tele2“ visada siekia klientams pasiūlyti gerą kokybę už patrauklią kainą. Mobilusis ryšys mūsų namuose ir telefonuose jau seniai nebėra prabanga – tai visų mūsų kasdienybė. Vienas svarbiausių mūsų įmonės uždavinių – kad kokybiškos ryšio paslaugos būtų prieinamos visiems“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Populiariausias planas – už rekordiškai mažą kainą

„Tele2“ vieną labiausiai klientų pamėgtą planą dabar siūlo už mažesnę kainą – jis kainuos vos 9,90 Eur/mėn., vietoje 15,90 Eur/mėn. Įsigiję šį planą klientai kas mėnesį gaus neribotą minučių kiekį pokalbiams, neribotas SMS bei 10 GB duomenų Lietuvoje, iš kurių net 8,76 GB galioja Europos Sąjungoje.

Specialu pasiūlymu galima pasinaudoti sudarant terminuotą sutartį 18 mėn. laikotarpiui be telefono arba 24 mėn. terminui, įsigyjant telefoną ir mokant jo kainą dalimis.

Sudarę sutartį su šiuo planu klientai gaus papildomų nemokamų paslaugų. Jie 3 mėn. galės naudotis „Laisvo interneto“ ir mobiliojo parašo paslaugomis bei pirmąjį mėnesį naršys neribotai.

Pigesnis internetas namams

Naujiems klientams siūloma speciali „Laisvo interneto“ kaina – sudarant sutartį 24 mėn. laikotarpiui, 30 GB planas kainuos vos 3,90 Eur/mėn. Šio mokėjimo plano kaina, sudarant neterminuotą paslaugų teikimo sutartį, paprastai siekia 11 Eur/mėn. Daugiau informacijos apie pasiūlymo sąlygas rasite operatoriaus internetinėje svetainėje.

Klientai, užsisakantys šį planą, 14 dienų galės išmėginti „Laisvo interneto“ paslaugą nemokamai ir pirmąjį mėnesį galės nemokamai naudotis neribotu internetu.

„Laisvas internetas“ veikia Lietuvos teritorijoje. Pagal Ryšių Reguliavimo tarnybos (RRT) paskelbtą judriojo ryšio tinklų tikėtinų aprėpties zonų žemėlapį, „Tele2“ mobilusis 4G internetas pirmauja tarp trijų didžiausių judriojo ryšio tiekėjų vidutinio rėžio aprėptyje, o kituose rėžiuose nenusileidžia kitiems judriojo ryšio tiekėjams.


Šiame straipsnyje: tele2planaikainų mažinimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Ne tele2

Ne tele2 portretas
pas mane neribotos minutes ir 25Gb uz 5 eur :)))

nesvarbu

nesvarbu portretas
pas mane sitas planas jau du metus ale padare nauolaida ir du metus moku po 10 eur cia visai ne mazina o visa laika buvo tokia kaina.zmona naudojas telia paslaugomis ir jai panasus planas kainuoja 10 euru plius ko neisnaudojo interneto jis keliasi y kita menesy todel ner problemu nei uzsienyje nei lt o tele du tai labai greit baigiasi kad ir lenkijoj naudojiesi tai kita menesy man baigsis planas reiks ieskot kasko geriau

kada

kada portretas
300 min planą sumažinsit iki 1,99e?
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių