negi visi perkat tik lietuvišką maistą, kai pilni prekybcentriai visokių užsienietiškų gaminių. Labai ir labai abejoju, perkat net nesidomėdami ką ta"pagaminta ES" jums pateikia ir iš kokios šalies. O jei ir pasidomėtumėt, tai abejotina ar rasit ats. O latviška produkcija tikrai geresnė už lenkišką. O Mortos duona skani, kam nepatinka-nepirkit.
Duona "Morta" yra labai saldi, jos tiesiog neimanoma valgyti ir,kaip paaiskejo, cukraus dedama ×4 daugiau,negu nurodoma!!! Tai tiesiog skandalas! As tos duonos jau seniai nebeperku - cia juk ne pyragas prie kavos. Kas atsakys uz ta mela ir kada ta duona bus isimta us prekybos?! 😡
Anksčiau Maximoje būdavo tokia Malūno šviesi duona - ir skani, ir nebrangi (pusė kepaliuko 0,49 eur), ir sudėtis paprasta, ir nesupelydavo taip greitai. Ir kiek apdžiovinta būdavo labai skani. Bet prieš pora metų pasikeitė gamintojas, pakeitė pakuotę, pakeitė receptūrą (pridėjo ten visokių sėlenų ir kitokių šiukšlių) ir nebeliko tos skaniosios duonos. Pavadinimas lygtai liko, bet skanumas dingo. Gaila, labai gaila, kad nebėra tos skanios ir pigios duonytės.
D_u_l__k_i_n_a ir jiems dzin viskas gerai. Nesinori net teliko ijungt, nes brukalas visur. Gasdina, didina mokesčius, apkrauna kelių, turto ir kitais mokesčiais. Mums px mes atsparūs, jūs fiskit mes nesigailim ir neturim teisės skūstis
Tokia jau ten tradicinė duona, jei po 5 dienų išmesti... Matyt, kaip ir visų tik pavadinimas dėmesiui patraukti. O duonos paklausa mažėja ne dėl Prancūzijos, o dėl to, kad kepyklos įjungė taupymo režimą. Daugelis jau ne kepa gaminius, o tik gerai pašildo tešlą. Pavartykite gaminius kad ir maximos lentynose- nelabai rasite duonos su plutele, tamsios spalvos. Arba batoną su normaliai geltona pluta. Ir kad atsilaužiant neliptų prie pirštų.
Labai džiaugiuosi šia duona, tik ją ir perku. Jei norit mažiau cukraus pirkit juodą su medumi. Ar svarbu kas gamina, jei patinka ir perku. Išsigimė dabar kepama duona visose beveik kepyklose. Jau seniai neperku raikytos duonos- man mieliau namie ją atsipjauti, beveik visur duona dažyta, nuo šviesiai rudos iki tamsios kakavinės. Man ji bjauri net gi. Patys namie kepėm ruginę ant raugo duoną. Tai labai pigus produktas- o pažiūrėkit parduotuvėje kainas-apstulbti galima. Duonai didžiuliam kepalui reikia raugo, 1kg miltų, vandens, kmynų , druskos šaukštelis, cukraus pora šaukštelių ir meilės. Tai ne pyragas, kur reiktų grietinės, pieno, kiaušinių ir t.t.
visi visus durnina ,ne tik gamintojai ,bet ir 141 nes jie visi yra Nepakaltinami ,jiems dzin Tauta ir Jos su Tevyne rupesciai ,jie ziuri tik savu interesu .
Na ir kas kaip vadinasi ir kur gaminama svarbiausia, kad jinai skani. Paprasčiausias konkurentų išpuolis. Nesąmonė pirkti prekę tik lietuvišką nekreipiant dėmesio į skonį ir kokybę.
ne viską matot , prekiaujama ligotomis bulvėmis , morkomis ir svogūnais , prie to dar gauna kompensacijas ir vykdo nusikalstamą veiką slepia pvm , o valstybės tarnybų vadovai čiulpia
Uždarė kepyklą Lietuvoje,bet pavadinimą pasiėmė-lai dabar patys valgys.Pradėsim idėmiau skaityti.
Beje,dešimtys vartotojų ,,gynėjų,,kontorų-subines pajudinkite-juk biudžetininkai esate,ar kai jūms tik ,,šūdą,,ant stalo atneša,pajudate?
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)