Visiems lосhаms verkiantiems dėl savitarnos kasų: tai jūs ir į prekybos salę neikite prekių rinkti, tai pardavėjo darbas. Ir kuro degalinėje patys nepilkite, tai degalinės operatoriaus darbas.
Jei savitarnos kasoje tos pačios prekės būtų bent 1% pigiau, gal ir eičiau į jas - gi dabar pirkėją palieka durniaus vietoje, kai jis dirba už kasininkę ir nieko už tai negauna. Pasitaiko, kasose nėra jokio darbuotojo, tai palieku krepšį su prekėmis prie kasos ir išeinu, tegus susideda atgal, jei parduoti nesugeba, t.y. savininkų godumas neleidžia algos kasininkei mokėti.
Kada kauno diena isvaduos skaitytojus nuo slykscios norfos veikejo reklamos sveiku mastymu neimanoma suprasti koks tikslas sios reklamos mes visi zinome norfa joje apsilankome bet ne del tos reklamos bet greitai si slyksti reklama duos atvirkstini rezultata kada per prievarta brukama gaunasi labai slykstu siuo atveju jau yra slyksti reklama
Šitas veikėjas greit mums aiškins, kad pirkėjo pareiga išplauti jo prekybcentrio grindis ir sunešioti iš sandėlio prekes. Žinoma, už dyką, vien iš pagarbos jam.... o galėtume dar ir primokėti jam už suteiktą malonumą padirbėti.
Labai gerbiu Norfos Prekybos tinklą.jo vadovą
mecenatą p.Dundulį .visą kolektyvą.vakar buvau Vilniaus Norfoje.Karoliniškese.apdtulbau nuo prekių gausos,švaros tvarkos ir siuolaikiškos atmosferos.erdves.patogaus priėjimo prie produktų ir gana zemų kainų.palygint su kitais prek.centrais.isskyrus daržoves.
Prie savitarnos kasų veike kados.su maloniom darbuotojom. puikus pasirinkimas.Niekas nevercia pirkejo dirbti savitarnoje.nrs .manau.jog tai neteisinga.suprasciau.jei savitarnoj atsiskaitantys gautų nuolaida.o be jod kam tai.Juk vaistinej.mokykloj.restorane neliepiama paciam sandelyje susieskoti vaistų.maisto is virtuves atdinesti restorane.ar issivalyti klasę prieš tevų susirinkima ir t.tBūtų absurdo drama .be pasirinkimo
Pasiėmiau bandelę su sūriu, bet jos sistemoje prie kepinių neradau-sugaišau keletą minučių ir palikau tą bandelę prie su šik.. tu kasų. Va kaip veikia savitarnos kasos. Klientai tampa sistemos darbininkai už dyką, o pelną kraunasi oligarchai.
Visuomet buvo. Bet savininkai nebenorėjo, kad kažkas svetimas kištų nagus prie jų mašinų, o dar ką sulaužys - todėl net kol buvo pylėjai, daugybė išlipdavo patys baką atidaryti. Tačiau tikrai taip, savitarnos kolonose kuras pigesnis, ko gero visur?
Vakaruose, pvz., Italijoje< Kipre, Ispanijoje ir pan., degalinėse yra du būdai piltis degalų: savarankiškai arba įpila, bet užtat degalai būna 20–30 centų brangesni.
savitarnos kasos yra labai gerai, tik užknisa, kai dau jų dirba atsiskaitymu kortele. Sutinku kad tai gerai, kai perki mažiausiai už 20€. Bet kai nusiperki vieną prekę už 1,50€, mokėti kortele idiotiška.
Ten, kur yra savitarna ("apsitarnauk pats"), tu paprasčiausiai esi NELAUKIAMAS. Mes, pirkėjai, norime, kad mus kasoje aptarnautų gyvi žmonės. Nenorime bendrauti su viską užvaldančiais robotais.
Nekalbėkite už visus. Ipratome ir visada tik savitarnoje perkame, niekada net neiname į kasą, nors ten ir eilės nėra. Geriau, vietoj verkšlenimo, gerai perpraskite savitarnas ir nebeliks nostalgijos, o jei norite išsikalbėti, eikite pas psichologus.
Ji, gerai, kad tu turi laiko studijuoti prekės, jų pavadinimus. Neseniai pirkau kruasanas sukrautos prie kainos nurodančios, kad jie su įdaru ir sumokėjau už tokius, nors namie atradau, kad jie be jokio įdaro, taigi, buvau apvogtas, bet už tai niekam nesu rašė nuobaudos, bet jeigu aš būčiau suklydęs sau į pliusą - būtų nemalonumai.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)