Vaitiekūnas dėl PVM naudojimo mažinant degalų kainas: labai sunku prognozuoti | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Vaitiekūnas dėl PVM naudojimo mažinant degalų kainas: labai sunku prognozuoti

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Narūnas

Pagrindiniai pokyčiai ir terminai kurie turi būti: Mažesnis akcizas :Nuo balandžio 1d., akcizo tarifas degalams oficialiai sumažinti iki minimalios ES leidžiamos ribos. Ši lengvata galiotu iki balandžio 30 d. PVM tarifo mažėjimas: Nuo kovo 31 d., pridedamosios vertės mokestis (PVM) degalams mažinamas nuo 21% iki 9%. Šis mažesnis tarifas būtų numatytas iki balandžio 30 d.
0
0
Expert

Nuimki akcizus,o ne Pvm ir nesuki galvos,Lietuvos ekanomika dūsta investuotojai išeina,o jis galvoja ką Europos sąjunga pasakys,na tikras juokdarys.Lenkai prieš keletą metų per Covid numetė akcizus ir jiems nei motais ką europos sąjunga pasakys,nedalinkite Moldovai milijono,Budrys padovanoja 10mln.,dalinate biudžeto pinigus ,tartum savo ,o ne Lietuvos.Susidaro įspūdis kad nesavo kėdėse sėdite,ir nesukat galvos dėl Lietuvos.
0
0