Įteikti Lietuvos verslo konfederacijos apdovanojimai

 • Teksto dydis:

Vilnius Tech parke trečiadienį vykusiame Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) kongrese buvo įteikti tradiciniai apdovanojimai išskirtiniais nuopelnais verslo bendruomenei ir Lietuvai pasižymėjusiems visuomenininkams, verslininkams ir valstybės pareigūnams.

 

Pagrindinis LVK apdovanojimas – „Partnerystės lyderis“ – šiemet buvo įteiktas ministrei pirmininkei Ingridai Šimonytei už politinę lyderystę ir asmeninį indėlį stiprinant Lietuvos ekonomiką, partnerystės tarp valstybės institucijų ir verslo bendruomenės skatinimą.

Apdovanojimą „Atsakinga veikla“ pelnė Jonas Öhmanas už ilgametę organizacijos „Mėlyna Geltona“ veiklą ir paramos telkimą kariams, savanoriams ir teritorinės gynybos vienetams, kovojantiems už Ukrainos laisvę. „Modernumo lyderiu“ šiemet išrinktas Lietuvos mokslo revoliuciją keliančiais atradimais garsinantis profesorius, mokslų daktaras Virginijus Šikšnys, o „Verslo balso“ titulą pelnė verslumo klausimais visuomenę ir jaunimą šviečiančios organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ vadovė Andželika Rusteikienė. LVK „Bendrystės“ apdovanojimas šiemet skirtas Dariui Žakaičiui už informacinių technologijų bendruomenės telkimą bei paskatas rastis naujiems startuoliams ir vienaragiams.

Kongreso metu taip pat įteikti ir LVK „Garbės ženklai“, kuriais pagerbtos asmeninės iniciatyvos, prisidėjusios organizacijos stiprinimo, verslumo skatinimo ir verslo aplinkos gerinimo, socialinių klausimų sprendimo bei pagalbos Ukrainai, skelbiama LVK pranešime.

Šiemet apdovanojimai įteikti buvusiam Ukrainos nepaprastajam ir įgaliotajam ambasadoriui Lietuvos Respublikoje Volodymyrui Jacenkivskiui, UAB „Nord Play“ vadovui Laurynui Šeškui, užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui, socialinės apsaugos ir darbo ministrei Monikai Navickienei, ekonomikos ir inovacijų ministrei Aušrinei Armonaitei, vienaragio „Nord Security“ įkūrėjams Tomui Okmanui ir Eimantui Sabaliauskui.

Apdovanojimai taip pat įteikti UAB „Vento Nuovo“ ir LVK tarybos nariui vadovui Šarūnui Frolenko, „TGS Baltics“ vyresniajai partnerei ir LVK tarybos narei Eugenijai Sutkienei, Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos prezidentui Artūrui Bakšinskui, „Stiprūs Kartu“ iniciatyvos sumanytojui, Lietuvos šaulių sąjungos Pelėdų būrio vadui Edmundui Jakilaičiui ir kitiems, nusipelniusiems už indėlį kuriant Lietuvą.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

simonis

simonis portretas
birkos dar neprisisiuvo

Analitikas

Analitikas portretas
Gaujelės veikiančios prieš Lietuvą sambūris.

Taigi

Taigi portretas
Prasčiausia pišvaldžia gavo "apdovanojimus". Būtų juokinga, jei nebūtų liūdna, ane?
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių