G. Nausėda: mes savo sunkiai iškovotą valstybę palikome laikytis bado dietos

Andrius

Andrius portretas
Išvis reikia panaikinti šeima. Palikti tik viena valstybės valdovą, prezidentą. Lai eina dirbt dykaduoniai is seimo, nosiu nekrapste. NAUSĖDA teisybė sako. Tik nėra lengva kažką pakeist. Viskas senai sulipdyta taip kaip patogu seimui. Ir dabar yra dauguma. O prezidentas vienas...

H

H portretas
Taskomi pinigai: jau balsavo del seimo dydzio, visi supranta, kad oligarchas nusipirktu lengvai tokio dydzio seima, todel balsavo pries. Kam cia vel sneket niekus

Taskomi pinigai

Taskomi pinigai portretas
Zmoniu Lietuvoje mazeja , t. y. rinkeju. Tiek daug seimo nariu nebereikia. Tai didziule nas ta juos islaikyti. Seima reikia mazinti iki 71 arba iki 51 tada ir su tautieciais bendraus ir dirbs. Kam reikia tokio daugybes seimo , jei , ko reikia zmonems per trisdesimt metu nieko nepadaryta. Biurokratu aparatas nesumazintas , geda ziureti , kai per tv parodo gandru ar zalumu direktorius , kurie gauna nemazus atlyginimus , tai galetu atlikti aplinkos apsauga ar kas kitas.Kiek sluoksniu Lietuvoje dubliuojasi pareigybes , ir kodel tai toleruojama ?

Tai as.

Tai as. portretas
Ko mes skiriames nuo rusijoszmoniu,kurie garbina putina,kaip konservatoriai pradejo vadovaut lietuvai,taip jie garbinami po siai diena,neduoda dirbti atejusiams i valdzia,kitoms partijoms,ir aklai nemato kitu geru sarbu.Zmones gal nekalti,kad jie nesugeba mastyti,ka spauda varo,tuo jie tiki.O visa ziniasklaida yra konservatoriu rankose,dar rubikonas turi daug itanos.Valstieciu partijai pradejus daryti valymo politika,prisisauke daug priesu,o liaudis''aviu banda''ploja ir saukia ura.Vot taip,kai kas pas mus lobsta,kiti skurdziauja.

...

... portretas
Che - anksčiau 'nusipelnę' lygiai taip pat susirinkę pliurpdavo apie komunizmo statybą, dabar (praktiškai tie patys) - apie 'gerovės kūrimą'. :s

vaidas

vaidas portretas
Ponas Nauseda,patikrinkite firmas,kurios isveza produkcija i uzsienio salis,ir atgauna pvm mokesti.Lenkijoje pradejo tikrinti,ir sugavo sukciu begale,kuri pavoge nuo valstybes 200 su virs milijardu zlotu.Tai apie 50 milijardu euru.Kai siuos aferistus pradejo gaudyti ir sodinti,atsirado pinigu i biudzeta ir vaiko 120 euru pinigams,ir pensijoms ir invalidams.Ypatingai transporto firmos sukciauja su degalais.Ar kas valstybeje paskaiciavo,kiek is rusijos ir Baltarusijos tirai iveza kuro ir nesumoka akcizu ir pvm.Tai nesunku suskaiciuoti,tik muitine blogai dirba.Patikrinkite,atsiras pinigu.

KAS Įvertins LRT p a r a z i t i n ę VEIKLĄ, kuriant,

KAS Įvertins LRT p a r a z i t i n ę VEIKLĄ, kuriant, portretas
šalyje GEROVĘ---kada LRT NACION. kanalo ŽURNALISTAI, atėjus į valdžią VALSTIEČIAMS-- p a s t o v i a i ir TENDENCINGAI KLAIDINA šalies gyventojus--sąmoningai MENKINDAMI Valstiečių ir valdančiosios daugumos atliktus gerus darbus su tikslu, kad į valdžią sugrįžtų LANDSBERGIZMO klikos sovietinės ATPLAIŠOS/kgb/, kurie per 26 metus nualino 40 % šalies gyventojų.-- BŪTINA Lietuvos prezidento reakcija SUSTABDANT nacion. LRT kanolo p a r a z i t i n ę veiklą ,- v a l s t y b ė s valdančiųjų adresu,-- tokią veiklą LRT pradėjo- toleruojant GRYBAUSKAITEI, kuri kovojo su VALSTIEČIAIS, kurių vietoje norėjo matyti -konservatorius.

Veronika

Veronika portretas
Mažinti socialine atskirti!!! Graziai skamba, ar ne? O kas daroma praktiskai? Valdziagyviams algos keluamos šimtais, pensininkams, ir taip gyvenantiems ne geriausius laikus, pridedama kafa tris, kada ir keliolika euru. Bet ir cia nera teisybes, nes tie keliolika euru keliami ne realiai, o procentais. Kieno pensija didesne (o tai yra sovietiniai nomenklaturščikai, komunistiniai vadeivos ir vadukai, ir visi dirbe sovietu labui), tai tam ir pensija daugiau dideja. Kieno pensija mazrsne, nors zmogus sąžiningai dirbo 40 ir daugiau metu, tam ir prides kelis ar gal keliolika euru. Socialine atskurtis ir tarp pensininku dideja. Jau ne karta buvo rašyta ir siulyta, kad labai neteisiga pensijas kelti procentais, o ne realia suma. Bt matyt valdziagyviams vis dar norisi pamaloninti savo sovietinius tovarišcius. Juk geriau nematyti šitos didejančios atskirties, o ir družokai bus patenkinti.

Anonimas

Anonimas portretas
Atsirado dar vienas supistas kovotojas. Padla, kiek milijonu sukovojai? ,,MES,, tai tavo Skandinavu banku ir landzberginiu lavonpisiu gauja?

bukagalviu krastas

bukagalviu krastas portretas
gatve isaspaltuoja poto kasa ir kloja vamzdzius

Anonimas

Anonimas portretas
tai gal prezidentas pamatys kad rinos pas mus nėra, o tik sipnesnio, apatinio išnaudojimas, aš paprasta kaimo bobulė seniai šitą žinojau ir žinau, visiems seimo narims kurie atvažiuodavo pas mus į kaimą sakiau, jie niekad nieko man nepasakė prieš, dabar labai įdomus momentas bus, kai pusė šitų seimo narių pritars šitam teiginiui, lietuvis buvo visada išverstakūris ir bus.

>>aukso žodžiai, << \\\\\.../////

&gt;&gt;aukso žodžiai, &lt;&lt; \\\\\...///// portretas
----tikkri aukso žodžiai,----ir dar pažabot ir panaikint lianzperdizmą,kartu su viais koncervais.

aukso puodas

aukso puodas portretas
O kremlinė FSB nauja jaunoji agentūra kovoja už lietuvybę ir prieš senają KGB?

aukso zodziai pons Prezidente

aukso zodziai pons Prezidente portretas
tik ,,,geroves valsyubes,, nesukursi su tais ,,,ekspertais,,, su kuriais diskutavai konferencijoj--tai GARANTUOJU , antra kol -nebus isviesinti KGBesnikai ir eleminuoti is visu valdzios postu ,o konservatlyberastiniu KGBesniku HUNTA nebus paskelbta uz istatymo ribu ,uz vygdyta ,vygdoma tautos genocida, valstybes turtu isvogima , tautieciu turto prichvatizacija ---GEROVES VALSTYBES --SUKURIMAS LIKS ,TIK SALDZIA UTOPIJA...

Anonimas

Anonimas portretas
Nėra ko norėti,10m. valdė Adamkus,ištaškęs Mažeikių naftą,o dar 10m.Grybauskaitė,dirbusi ne lietuviams,o žydams,ir su Šimonyte bei Vasiliausku praskolinusi Lietuvą.Iš kur ta gerovė gali būti žmonėms,gerove naudojasi tik jie patys ir jų ratas.

Laikas

Laikas portretas
Keist konstitucija

Kaunietis

Kaunietis portretas
Lietuvos piliečiai 30 metų laikosi bado dietos ,tačiau valdantieji gyvena pagal Europos standartus.Manau juems ne išimtis turi būti ,tui pačiu noriu pasakyti kad reikia mažinti siunčiamu srimo narių skaičių i Europos parlamentą. Lietuva maža ,jų tuek daug tensi nereikia.Taip pat reikia pagalvoti apie nauja referendumą, prie seimo rinkimų ,del seimo narių sumažinimą iki 100 .Nes praeito balsavimo biuleteniai buvo atspauzdinti tokio tūrinio, kad žmonės nesusigundė, kaip ir ką reikia atžymėti,manau konservatorių darbas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių