Preliminarūs duomenys: nustatytas rekordinis 2,3 tūkst. atvejų skaičius

Anonimas

Anonimas portretas
Zmones butu durni kad skustusi ir eitu tikrintis. Lietuvoje sededamas ant karantino -- PASTIPSI. Airijoje visiems kas izoliacijoje mokamas minimumas 350 Eur/ savaitej. Ir dar kad zinotumet kaip valdzia Lietuvoje vagia : Briuselis antradieni jau dave 300 mil. Eur. kad kompensuoti dirbantiesiems koronos patirtus nuostolius. . Dar 300 mil skirs truputi veliau. Lietuvi , kiek tau valdzia dave pinigu kad sedejai saviizoliacijoje ar kad uzsidare firmas.?

Kaunas

Kaunas portretas
KUR NEBUS JAI MAKSIMOSE ,LIDLOSE IR KITOSE PARDESE VISOKIU PREVAZEVUSIU KIGIZU ,UZBEKU ,JUOCKIU,LIPA ANT KUPROS,PARDUOTUVES LUZTA NES MANDARIKU PO 0.99 0Evro.BAISU

Kol nebus

Kol nebus portretas
momentinių testų (per keliasdešimt minučių atliekamų) ir griežto įmonių, organizacijų ir kt. įstaigų tikrinimų Koronos nesukontroliuosim. Dabar žmonės dirba sirgdami ir nesiskelbdami. Visi bijo likti be būtiniausių pragyvenimo lėšų. Be to patys žinot kiek už biuletenius moka...

Anonimas

Anonimas portretas
kas dien vingio parke pilna zmoniu be kaukiu ir jie jokiu atstumu nesilaiko ir niekas ten ju netikrina,ypac daug ju pavakare buriais vaikstineja

Vytautas

Vytautas portretas
Kol vyriausybės bus į susirgimus toks požiūris, manau situacija nelabai pagėrės. Subiai reikėjo griežta karantiną nors dviems savaitėms paskelbti prieš lapkričio 1- ją.Traukinį sunku dabar manyčiau bus pasivyti.

Kokia statistika ?.

Kokia statistika ?. portretas
Kaip suplakami kelių dienų duomenys ar gali tai būti tikslus paskelbimas?.

Sabotažui

Sabotažui portretas
Tu teisus, sakydamas, kad sveikatą reikia saugoti. Tiek mokytojų, tiek mokinių ir , tuo pačiu, jų tėvų. O Maironis ir Kaunas yra tikriniai daiktavardžiai. :) Saugokime vieni kitus. Neabejoju, greitai visos mokyklos dirbs nuotoliniu būdu.

Kiek reikia

Kiek reikia portretas
pratestuoti žmonių norint pasiekti 2300 rekordą !!! Visus skaičius lemia ES parama dėl koronos 3000000+. Nebus sergančiu nebus paramos !!!

.

. portretas
mažiau isterikuokit, tuoj bus rekordiniai paveikimai

sabotažas

sabotažas portretas
O maironio gimnazijos devintokai - dešimtokai kaune dirbs kontaktiniu būdu. Nusispiaut į mokinių sveikatą, svarbu įtikti švietimo skyriui ir ir tėvams galvojantiems kad 16 - 17 metų jaunuoliai negali vieni namie pabvūti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių