Gydymo įstaigose – drastiškas taupymas: medikai dirba prieblandoje ir šaltyje

Grįžti į straipsnį

lietuvei

lietuvei portretas
todėl, kad jie piktybiniai bepročiai

Rūta

Rūta portretas
Traumatologai ir chirurgai turės daugiau darbo, kai prieblandoje kas nors nudardės nuo medicinos įstaigos laiptų. Daugiausia senyvi pacientai . Juk temsta anksti, o konsultacijos pas gydytojus skiriamos ir vakarui. Aš pati vos neapsivožiau ant Centro poliklinikos laiptų, :romantiškoje prieblandoje" lipdama į 3 aukštą pas okulistą. Buvo jau po 18 val. Išeinant lauko durys irgi buvo vos įžiūrimos, Taupant reikia sveiko proto neprarasti. Juk pats Dulkys ir jo "freilinos" dar nevaikšto po ministeriją, įsikandę balaną taupymo sumetimais?

karma ateis jiem visiem

karma ateis jiem visiem portretas
bet va ukrainieciam ir ju selpimui apgyvendinimui viesbuciuos ir tt tankam ir zudymui netaupo....

Lietuvė

Lietuvė portretas
Koks absurdas, kam tada Kalėdų egles puošia ir tiek į balą meta pinigų, bepročiai. O ligoninėj taupo, tad neapsvieskim tų eglių kiekvienam mieste, nes jos kainuoja tiek, kad nereiktų ligoninėse šviestis balanom

????

???? portretas
"patalpose keliais laipsniais mažinamas šildymas" - o kaip su higienos normų reikalavimais medicinos įstaigoms? Ar jie jau nebeprivalomi? O kas tada atšaukė tuos reikalavimus? O gal reikia taupyti optimaliai naudojant visus resursus? Juk turbūt negalima nutraukti operacijos dėl taupumo ar nedaryti būtinų procedūrų, nors esu padaręs išvadas kad tai darė ir tada, kai taupymas visai nerūpėjo - neįteikei duoklės kažkokiai įtartinai besisukinėjančiai prie tavęs pasiuntinei, tai vieną paskirtą dieną neoperavo, kitą net vežant operuoti buvo atšaukta operacija, vėliau tekinomis nuvežė, skubėdami kaip tvarte (pagal personalo pokalbius) operavo, įtariu kad kažkoks praktikantas vietoje atestuoto chirurgo, asistentė taip mane kankino "nuskausminant" vietiniu, kad vos išsilaikiau netekęs sąmonės. Po to klausė ar viskas gerai, esą vyrai rėksniai. Bet buvo ir puikių gydytojų, gydžiusių žmoną - tiesiog gelbėjo gyvybę, nes buvo jos tokia liga. Tada pagyrimus teikiau skyrių ir pačios ligoninės vadovams

kaunietis

kaunietis portretas
Dar viena LNK porcija, KD neįgalumas stebina

parodija

parodija portretas
jei seseles dirbs prieblandoj tai kaip i vena pataikys? cia tik akiu ir venu gadinimas bus. daugiau zalos nei naudos. o jei neiziures ir ne ta vaista suleis? ar ne ta klraujo grupe nustatys? cia parodija is taupymo, kai miestuose sviecia kaledines girliandos, sviesoforai kiekvienoj sankryzoj diena nakti kai masinu gatvese net ner, gatviu apsvietimas sviesiu paros metu i r t.t. o jau gydymo istaigose ims taupyt.. cia tas pats kaip dirbanciam prie konvejerio sveisa isjungtu, nes ir taip aisku kaip dirbt reikia. parodija cia ir tiek

Vilkas

Vilkas portretas
Mūsų debilai tik Ukrainai ir tankams netaupo klinikose iš kur tik išvykomvidam aukšte viena slaugė dirbanti už 500 eurų. Nėra net baltinių patalinės.žmonės guli su didžiausiom pragulom. Ir tai universitetinė klinika mokslo centras. Štai jums med. Reforma. Prie sienos visus debilus su savo reformom, ir akmenimis uždaužyti. Per trisdešimt metų mes nusiritom žemyn. Vaistų ligoninėse nuo skausmo nėra, sergantiems onkologinėm ligom. Štai prie ko privedė demokratija. Bardakas.

idiotai rašo

idiotai rašo portretas
idiotai komentuoja, normalūs žmonės čia nebesilanko.

ir

ir portretas
kol sia administracija valdys nurodymai is vasingtono visur bus panasiai nes 1 pasalint visa vasaline saika dulkiagalviu po Piss nurodymu skale idijotisko gobsumo siu padaru programoje griaunant viska ypac seimas ???===

Taupymui

Taupymui portretas
tai jau gal 10-20 metu ta poliklinika vadinama šiukšlynu.T.y. vieta kur eina neturintys kur kitur eiti.Tiek daktarai tiek pacientai.Žemiausias lygis

Taupymas

Taupymas portretas
Dėkokime šiai vyriausynei ir "nepriklausomiems elektro tiekėjas- perpardavinėtojams. Jie lobsta kasdien. o Klaipėdos miesto savivaldybė turėtų rimtai pradėti galvoti, ką daryti su miesto PSPC, visuomenėje dar vadinamas ;trečia poliklinika" Pastatas tuščias. nejau negalima jį efektyvisu išnaudoti, sukelti kitas gydymo paslaugas teikiančias įstaigas? Kodėl miesto pilikams tai nerūpi?

covid 19

covid 19 portretas
patarimas sundaktariams pereiti i maksima,silta sviesu ir dar maitina

Anonimas

Anonimas portretas
Sankcijų Rusijai atsakas ...

Ona

Ona portretas
Ką padarysi, kai Lietuvoje bevaikiai ir narkomanai valdžioje.

DABAR JIE VARGSAI, O GYDYMO KOKYBE NULIUI !

DABAR JIE VARGSAI, O GYDYMO KOKYBE NULIUI ! portretas
Per pandemija gydymo istaigos gavo daug pinigu,daktarams algas didino, nes jie tipo vargsta, daug dirba, o ligonineje palatos tuscios. Tai dabar Covid pandemija nebera, tegul medikai ,,gydo" is namu, nuotoliniu budu. Namuose silta, vyrams valgyti padaryta ir nuotoliniu budu pacijenta ,,isgydys" !

Tomas

Tomas portretas
Svarbu musu brangusis dulkia prikaupes milionu is vakcinu, irgi pradejo taupyti elektra, vietoj lempuciu jis nauduoja karsta havaju saule.

Cha

Cha portretas
užtai Ukrainai bus ką atiduot.Po naujų metų:D:D))))

Įdomu

Įdomu portretas
Kam užtai dėkoti. Patys žinom kam.

I have attached

I have attached portretas
Mano vaikas lanko mokykla... Sako kad per pamokas pradėjo išjungineti šviesas..skaito ir rašo patamsei

Išvada viena

Išvada viena portretas
PSD įmokos nežymiai padidės, mazdaug tris kartus iki 247,35€ O ką? Taigi šalta

Iš patirties

Iš patirties portretas
Šviesa ir šiluma,tai žiedeliai,bet,kad "taupo" tokius tyrimus,kaip kompiuterinė tomografija,nes ji imli elektrai

BAIKIT

BAIKIT portretas
VIENA KARTA RASYTI NESAMONES IR KIRSINTI ZMONES,ZURNALIUGOS JUS NERALIUOTI!!!!!

Perlenkta lazda

Perlenkta lazda portretas
Kazin broileriu klano mokyklos ir darzeliai taupo? Abejoju.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Va ką gali politikuojantys politikai!:( Juk niekas kitas, o jie taip nuposilitikavo, kad jų žmonės gyvena taip bjauriai:( Aplink vien aferos, žeminančios. O konservatorių pasiligoję garbintojai kenčia tą patį, bet vistiek dievina ir aukština juos. Apgailėtina.

cha cha

cha cha portretas
Gydytojai dirba šviesoje ir šilumoje,neseniai teko...Nemeluokit,juoka s ima

to pacientė

to pacientė portretas
Nereikia meluoti,negražu,gal dar ir katalikė esi, pas šeimos gydytoją ne ilgiau 10 dienų visi laukia,kur jūs čia taip registruojatės...Va sunku pas okulistus, neurologus,jų trūksta,o šeimos gydytojai-problemų nėra.

taigi

taigi portretas
Gerovės valstybė , operacinėje lietuvį operuos rusiškai kalbantis chirurgas, jam asistuos lietuviškai kalbantis rezidentas ir padės angliškai kalbanti seselė ir visa tai prie plius 16 laipsnių šilumos pasišviečiant žibaline lempa :)

taigi

taigi portretas
Gydys angliškai ar rusiškai kalbantys medikai prietemoje ir šaltyje, o lietuviai privalės jiems pataikauti ir džiautis po pusės metų sulaukę eilės pas mediką. Kad juos kur PSD.

bet

bet portretas
visas sitas kosmaras tik lietuvos ,,bandos'' atstovams. , kurie neturi pinigu susimoketi uz komforta

Šilutė

Šilutė portretas
Staponkau, grįžk į savo apgriuvusią Šilutės ligoninę.

Pacientė.

 Pacientė. portretas
Anksciau ligoniai kreipdavosi(registruodavosi) pas gygytoja israsyti recepto tuo paciu gydytojas ir apziuredavo paskirdavo net papildoma gydyma. Israsydavo popierini recepta uzpildydavo ligos istorija. Ir tai buvo lengva patekti pas gydytoja. Dabar ta darba dirba slaugytojos ir tai telefonu.... O pas seimos gydytoja jei sergi pateksi tik po menesio,gali mirti ar pasveikti. Klausimas ar kavugeris pailgejo? Ar ne laikas pamirsti nuotoline konsultacija,Grizti prie "senovinio " gygytojo darbo. Kitaip pamirs kaip atrodo ligonis. Del sildymo... O siaip kava karsta ...geriant daktarai susila.

Taigi

Taigi portretas
vyr gydytojui uztai daugiau lieka!

Leiskite paklausti

Leiskite paklausti portretas
Kokia proga ukrainiečiai turi aukoti savas gyvybes, kai PIŠdulkio bobausybė nesugeba net iš Moko-vagi sąskaitos bent dalį ryšio paslaugų, o juk dėl to Ukraina patirti didelius gyvos jėgos ir net teritoriniu nuostolių?

aš portretas
buvo medicina- liko tik prisiminimai.

Anonimas

Anonimas portretas
Pasistojo teisetas klausimas. Kodel taip rupinates ir pergyvenat del tu prakeiktu vergu?. Tegul stimpa. Ju ir taip perdaug.

Anonimas

Anonimas portretas
Na va ir man bizniukas atejo. Pastaciau viename vaiku ligu skyriuje burzuika. Daktarai ir ligoniukai NEATSIDZIAUGIA. Jeigu sudomino kreipkites i skyriaus vyr. daktara. Na zinoma ir mane eurukais pasilde. Dievuli saugok gerus zmones is ,,IGNITIS,,

Žmones atsibuskite

Žmones atsibuskite portretas
Taupot ir tuo didžiuojatės O "igničiai" kraunasi viršpelnius:) Kur jusu savygarba? Tiesa kam VERGAMS ta savygarba:)

Na taip

Na taip portretas
Siaures salyse ir taip šviesos trūksta. Tai Dulkio “medikai” sugalvojo depresijos lygį Lietuvoje padidinti. Nes per mažai žudosi toje Lietuvoje ir per mažai psichinemis ligomis serga.

to I have

to I have portretas
Tai matyt kad tau prie tamsos daugiau drąsos..a matai čia dar pablevyzgoti...

Tele

Tele portretas
Visi dirba prietemose...o kaip akys ty matomumas ....bus islaidu akiniams ....su tuo taupumu jau perlenkiam lazdas ...

jus taupykit taupykit

jus taupykit taupykit portretas
uz tai politikos liutai algas pasikels....kaledines premijas issimokes...partieciai dovanas issidalins.... a jus taupykit taupykit nes jei nepritaupysit iki suplanuoto biudzeto tai tuoj atsiusim mentus a jie su naujomis masinomis jusu klijentus issives i rimtesne gydimo ystaiga...

Klausimias

Klausimias portretas
O kas trugdo pirkti elektra is Baltarusijos uz 6cnt?

Anonimas

Anonimas portretas
NAGI KRAS RUSIJOJE APTEMDĖ PROTĄ LIETUVOJE. NORS JOKIO KARO LIETUVOJE NĖRA. GERAI KAD LIETUVOS VALDŽIUKĖ NESUSITAPATINA SU KOKIU ZNANIBARU AR PALESTINA..O TAI GATVĖSE PRADĖTŲ ŽMONES ŠAUDYTI..TOKS SUSITAPATINIMAS MEDICINOJE YRA LAIKOMAS PSICHINE LIGA REIKALAUJANTI RIMTO GYDYMO. NA O MUMS TAI REIKIA PRIIMTI KAIP IŠPROTĖJUSIO NAMIŠKIO SIAUTĖJIMĄ.

PSD vezdu perpistas

PSD vezdu perpistas portretas
as PSD sumokejau visa , laiku ir tiek kiek uzsireikalavot.....todel noriu kokybisku europos sajungos lygio paslaugu.... jei negalit gydit lietuvoj - varau i uzsieni....nepergyvenkit as susimokesiu i saskaita atsiusiu draudikuj....aaa saskaitos nenorit.... nu tada ir as neprivalau moket uz paslaugas kurios neatitinka kokybes... ieskau kito sveikatos draudiko....a...negalima kito....nu i as nieko asmenisko neturiu pries musu medikus tiesiog nereikejo uzsiplest taip iskart i daug prisinigaut .... pradejot rinkt PSD nu i turekit beda....as ka susimoket PSD kredeita turiu imt - nu i jus imkit ka paslaugu kokybe uztikrint...

Anonimas

Anonimas portretas
Užtat kalėdinei eglei giriasi kad panaudos rekordinį kiekį lempučių. Durnių laivas...

I have

I have portretas
Mano vaikas lanko mokykla... Sako kad per pamokas pradėjo išjungineti šviesas..skaito ir rašo patamsei

PSD vezdu trenktas ir prievarta nuvarytas i banka vergaut

PSD vezdu trenktas ir prievarta nuvarytas i banka vergaut portretas
ir as taupau... kaip skrucz magduck... i dirbu maziau i vazineju maziau i stengiuos mokescius sumoket paskitine valanda.... i nieko cia asmenisko tiesiog elektros mafijos biznis.... nesupranta zmones kodel is lietuvos daromas rusijos europos i zamibijos hibridas...as pavargau su valdziazmagiais mustis....nenori anie tradiciaksi lietuviskai gyvent i nereikia.... is parduodu viska ka prihvatizavau i vaziuoju i seiselius ilsetis... grysiu jei rinkimus pagal partiju sarasus panaikinsit ka butu isbraugt asylus is sarasu....i kai elektros mafijai ragus nulausit

O

O portretas
O pas mus daugiabutyje pleškina šildymas pagal konservatorių užsakymą iki 25° - ištisai langai atidaryti. Net anoje sąjungoje, kai žaliavos kainavo centus, taip nebūdavo...

pavadinima s neatiitinka turinio

pavadinima s neatiitinka turinio portretas
Gerai jei taupo,visi ka sturtingi žmonės net taupo visą gyvenimą, taupumas-puiki savybė, o šitose išvardintose ligoninėse vviskas labai kaip buvo.Nėra dar jokių šalčių ar tamsumų.

puiku

puiku portretas
Kątik buvome-šilta,jauku,švaru, gal vietinė valdžiukė nesusitvarko,tada gėda.

Anonimas

Anonimas portretas
Nuo to nukenčia ligoniai;tamsūs,šalti koridoriai dar labiau prislegia ligonį...o jeigu dar ir pinigų neturi kyšiui,tai visiškai prastai.Tfu ant tokios sveikatos apsaugos,o ministrą,neatliekantį savo pareigų,tik įsikabinusį į Šimonės sijoną,varyt lauk.

Anonimas

Anonimas portretas
jokio šilumos reguliavimo namuose ,matomai sutartis tarp tinklu ir reguliuotoju specialiai daro kad žmonės atidarinėtu langus ,lauke +

Huhenas

Huhenas portretas
Ruzai isiverze i lietuva, atsisedo i valdzios kreslus ir be karo naikina lietuva, o zmones tik laukia kada juos putynas isgelbes nuo rusu?

Anonimas

Anonimas portretas
uztad Ukrai sedi siltai ir prie svesos ! o savi P O H U I ! DEBILU BANDA

to kas dėl to

to kas dėl to portretas
Nerašinėk už tautą, spira mažoji. Okupantė,banditė,teroristė įsiveržė į svetimus namus-tai RuZija,ir tu užzombintas visokių olgų dar bandai ką čia pavapėti,von iš svetimų namų,svetimos šalies, kas kur įsiveržė,kas karą sukėlė.Aiškink nežinau kam,gal Buriatijoj kaip vakar rodė dokumentika, tik ne čia.

Nesupratau

Nesupratau portretas
Ar čia dabar turim rūpintis, kad medikai neužsigrūdinę, ar kaip? Ištisai sėdi Ispanijoj, žiemą Alpėse slidinėja, net valytojos vaikai ar slaugytojos padėjėjis anūkai galu sau leisti nuolatines keliones prie kvaišalų pigesnių pas tailandiečius, kas negerai? Kitų profesijų žmonės negali sau leisti kaip medikai nusipirkti ar apgaule iš ligonių išvilioti prieš mirtį, iš susirinktų kyšių po penkis namus ir kito turto neįtikėtinais masteliais . Kas čia per elgeta imasi? Nesugeba laukelio susikurti ir pasišildyti kaip kad provincijoje žmonės, kur kųrena senus laikraščius ir bruzgynų žagarus?, Kuo medikai išskirtiniai?

KAS DĖL TO KALTAS?

KAS DĖL TO KALTAS? portretas
Landsberginė šutvė pasakys - RUSAI...O Lietuvos Tauta mato tik vieną kaltininką - pasaulio teroristus - AMERIKĄ. Tie kurie be karo nemoka gyventi. Tie, kurių dėka šiandien liejamas ukrainiečių kraujas.

aha

aha portretas
Vaikstom po poliklinkas,visur silta, kaip buvo taip yra,namie langai atidari,kai lauke +14

Tomas

Tomas portretas
O tai poliklinikose ne visuomeninis elektros teikimas? Ka dulkia toks protingas, kad pasirase sutarti su teikeju, kad medikai moketu 1eura uz kwh? Tada aisku kur jis dingo......

vienžo

vienžo portretas
konservatu gauja dapyyso šali.

juokai

juokai portretas
Teko būti ,šilta,jauku, nekurkit fantazijų.O jei ir teks pakentėti-pakentėsim iki pergalės .Šalims,kovojančioms su okupante,būtina padėti.

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi karas viksta, o lietuva gi ukrainoje randasi.

Tautos

Tautos portretas
Genocidas prakeikti išverstaskuriai koncervai

Onė

Onė portretas
Na manau kad tai jau aukščiau visko , tai reiktų kad seimas įjungtų toki taupymą ,jei seime šiluma pvz.20 laipsnių tai turėtų būti 15. Jei salėje 100 lempučių dega užtektų 50 o kabinetuose stalinės lempos po 75vv. Na kada baigsis žmonės žudosi,nes tokia politika veda iš proto gal atsipeikėkit ponai valdininkai.

Chacha

Chacha portretas
Kacapai dideliam džiaugsme, neskaičiuoja dešimčių tūkstančių savo išgamų lavonų. Nei šalta nei tamsu, patys aplankykit ligonines.

Kam iš viso

Kam iš viso portretas
Tos ligoninės Lietuvos būrams?

Anonimas

Anonimas portretas
Stai prieko privede geroves valstybe

Nusikaltėlių

Nusikaltėlių portretas
Vyriausybė

Lietuvos klumpakojams labusam

Lietuvos klumpakojams labusam portretas
tai atpildas uz liguista meile UKRAMS.

UŽ ŽMONIŲ MARINIMĄ. PER COVID-19 SUSIKABINĘ ŠOKO

UŽ ŽMONIŲ MARINIMĄ. PER COVID-19 SUSIKABINĘ ŠOKO portretas
DABAR ŠALDO.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių