G. Nausėda – už privalomą skiepijimą kai kurioms profesijoms, kviečia siekti 90 proc. tikslo

Prezidentas Gitanas Nausėda sako esąs už privalomus skiepus nuo COVID-19 kai kurių profesijų atstovams ir kviečia siekti didesnės nei anksčiau užsibrėžta ambicijos – paskiepyti 90 proc. gyventojų.

„Dėl privalomo skiepijimo – taip, mes sutinkame, kad tam tikroms profesijoms privalomas skiepijimas arba neišvengiamas skiepijimas yra vienintelė alternatyva, jeigu mes norime sklandaus proceso“, – žurnalistams pirmadienį sakė prezidentas.

Jis teigė, kad sklandus procesas svarbus švietimo, sveikatos apsaugos srityse.

„O mes norime sklandaus proceso ir mūsų švietime, mes norime sklandaus proceso mūsų sveikatos apsaugos sistemoje. Ir turime dar vieną kartą susimąstyti ir suprasti, kad delta atmaina kelia papildomų iššūkių mūsų visuomenės sveikatai“, – sakė prezidentas.

G. Nausėda taip pat teigia, jog artėjant anksčiau užsibrėžtai 70 proc. suaugusiųjų paskiepijimo ribai, reikėtų kelti didesnę ambiciją ir siekti vakcinuoti 90 proc. šalies gyventojų.

Turime dar vieną kartą susimąstyti ir suprasti, kad delta atmaina kelia papildomų iššūkių mūsų visuomenės sveikatai.

„Visgi galvoju, kad ambicija turėtų būti dar didesnė – kadangi mokslininkų nuomone, pasiskiepijimo lygis turi sudaryti ne mažiau 90 procentų“, – kalbėjo G. Nausėda.

„Žinoma, delta sąlygomis 90 proc. yra tikslinis orientyras, tačiau pasiekti jį galime tiktai visi kartu sutardami, kad skiepijimasis šiuo metu yra vienintelė alternatyva pasiekti tų sveikatos apsaugos tikslų, kuriuos mes sau keliame“, – pabrėžė prezidentas.

Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu pasiskiepijusių bent viena doze suaugusiųjų dalis šalyje sudaro 69,5 proc. G. Nausėda apgailestavo, kad prie svarbios 70 proc. ribos artėjama pusantro mėnesio vėliau nei buvo tikėtasi.

Šalyje nuo COVID-19 mažiausiai viena vakcinos doze paskiepyta per 1,6 mln. žmonių, visiškai vakcinuota beveik – 1,5 mln. žmonių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Taigi

Taigi portretas
Manau prezidentas žino,kad ne tik covid -19,bet ir vakcina nuo šios ligos pažeidžia inkstus,širdį,kraujagysles bei kitus organus įskaitant smegenis.Sprendžiant iš šio straipsnio man akivaizdu ,kad prezidentui pažeistos būtent smegenys.

jau pradėjau abejoti

jau pradėjau abejoti portretas
mūsų Prezidento gerais ketinimais tautos labui. Suskiepyti 90 proc. vakcina, kuri jau paseno, kai atsiranda vis naujo mutacijos?. Man regis tas pats būtų kas skiepyti pernyksčia vakcina nuo gripo šiais metais. Ir ko lįsti prie vaikų?Ar jie rizikos grupėje?

kam

kam portretas
dar kyla abejonės, kad ruošiamasi naikinti Lietuvą kaip valstybę, kai jos prezidentas spaudzia ranka Švabui ir kviečia skiepyris, kaip po skiepu miršta daugybe senolių, pas daugelį vyresniu ir jaunų sveikų žmonių atsiranda sveikatos problemų. Nors apie tai nerašoma ir neišgirsite per radiją, bet kadienybėje, tai ateina iš mūsų pačių aplinkos, o tai reiškia, kad tai yra masiška.
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių