COVID-19 sergančios šeimos žinutė skeptikams: pinigų už teigiamą testą niekas nemoka

H

H portretas
Nėra tos coronos tai didžiulė afiora naikina silpnus

Taip

Taip portretas
Jeigu nėra vaistų tai kaip ir kuo gydo medikai ligonius ligoninėse, jie arbatų neverda. Keista.Kad vyksta pasaulinis silpnų žmonių naikinimas ,tai aišku,tai geriau tiesiai ,šviesiai ir sakytų.

LAISVĖ

LAISVĖ portretas
COVID -19 TAI KOMERCINIS PROJEKTAS , KURIS SUKRAUS MILIJARDUS €€€€ LT SISTEMINIŲ ŠULŲ AFŠOROSE - SUNAIKINS LT LEGALŲ NESISTEMINI VERSLĄ - PADARIS LIETUVAI MILIJARDINE ŽALĄ - SUNAIKINS LT EKONOMIKĄ IR LT VALSTYBES KONKURENCINGUMĄ - NUMARINS TŪKSTANČIUS SILPNŲ IR SENYVŲ ŽMONIŲ NEGAVUSIUS LAIKŲ MEDIKŲ PAGALBĄ (sergančius vežių, širdės ir kraujagislių lygomis......) COVID-19 TAI AVIRA DIVERSIJA PRIE ŽMONIŲ VISUOMĖNĘ......

taigi

taigi portretas
kad cia ne gripas.jei turit pazistamu pulmonologu kurie su tuo susije-paklauskit kas su persirgusiu plauciais nutinka.net ir tu besimptomiu...niekas nezino kiek temps ir kiek gyvens zmogus su tokiais pazeistais plauciais.saugokites,zmones.nesakau kad reikia panikuoti bet pasisaugoti tai tikrai...

O gripo sezonas dar net neprasidejo...

O gripo sezonas dar net neprasidejo... portretas
2020 bus blogi metai.

Cha

Cha portretas
O kuo skiriasi simptomai kurie būna "retai" ir kurie "kartais"? Bl rašytojai DLBJ'ai!

Kovidiotai, antivakseriai ir plokšciažemininkai?

Kovidiotai, antivakseriai ir plokšciažemininkai? portretas
Yra tokia atsilupeliu kategorija, kuri dar ir didziuojasi, kad net vidurines lygio gamtos mokslu pamoku neprisimena. Trumpai tariant, agresyvus durniai, kurie dar tuo ir didziuojasi.

Lina

Lina portretas
Medikams linkiu stiprybės ir sveikatos, nes tokiose sąlygose išlikti ištikimam Hipokrato priesaikai tikrai reikalinga kantrybė ir pasiaukojimas.

Lina

Lina portretas
Sergu covid-19 ir tai liga, su neprognozuojamomis pasekmėmis. Straipsnyje liga aprašyta 100 proc. tikslumu.

Medikas

Medikas portretas
Na,nereikia medikų klounais vadinti.Mes irgi žmones.Mes irgi nežinom tiesos,mes irgi bijom užsikrėsti ir apkrėsti artimuosius,kolegas.Dirbu priešakinėje linijoje.Patikėkit,nejuokinga.Taip,daug lengvų atvejų,bet kai pamatai kritinę būklę,nesinori skleisti paniką,bet ir juokauti nesinori.Taip,nereikia panikos,bet nereikia ir atmestinai žiūrėti į problemą.Norisi paklausti to žmogaus,kuris mediką klounu vadina ar sutiktų į namus įsileisti sergantį mediką ar kaimyną?Linkiu visiems geriau su tuo nesusidurti ir gerbti viens kitą

Roma

Roma portretas
Apsiraminkit,žmonės.Niekas pinigų už teigiamą testą ir straipsnį eiliniam žmogui nemoka.Žinau žmogų ,kuris tikrai sunkiai sirgo,dvi sav .reanimacijoj gydėsi.Iki to laiko ir aš nežinojau kur tiesa,o kur melas.Kai pati sulaukiau testo,tikrai nemalonu dėl artimųjų.Jaudulys dėl vaikų šeimų.Nieks nežinom kokia forma prasirgsim.Bent jau tylėkim ir nekvailinkim vieni kitų.Kas susidūrė su sunkiaforma,tas jau nebesišaipo.Visiems linkiu sveikatos ir supratingumo.

Nieko bsiaus

Nieko bsiaus portretas
Tipiniai gripo simptomai. Nieko baisaus, po vakcinos jausites dar baisiau.

Medikui

Medikui portretas
Girdi tu klaune,kur ateiti ,pasitik,paziuresim.Kaip baisų,nejuokink,tu nevertas mediko vardo jei isterijas propuoguoji

Diva

Diva portretas
Ir aš galvojau kad nėra to viruso, sergu jau 12 diena, sunkiai sergu, ir duok dieve niekam to nepatirti, kokie žmonės baisūs, nužmogejimo viršūnė.

vaikai nesipykit

vaikai nesipykit portretas
Kuo didesnis kvailys, tuo garsiau rėkia.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Na labai gaila, dar moters sunus neygalus, tai papasakojo. Kaip Tapinas kad susirgo kovid19 ir 600€ranko. Na žmonės ar dar ne viskas kas aišku kas vyksta ir seniūnai serga.,pareklamuoja sedi namie algas gauna ir po 600€ merai. Ir tai pat daktaru nėra trūksta na jie sanatorijose guli saunos.

Ryta

Ryta portretas
Tai tikrai, na lietuvo žmonės tikrai gyvena us mažus pinigus, va tu tik papasakoti kai sergi virusu, ir gausi 600,€ dabar ir dalininkai serga ir Tapinas 3 dienas sirgo. Tai kada manau lietuvo ne visi nupuse kad tuo patikėtų. Bet vieną, jau papus kas po ventilevimo aparatų gysas nelieka. Buvo laiptai ameriko nufilmuota. Autonazijos aparatai. Jau ir lietuvo kažkur 20 tokiu jau po žeme su kurmeis domino žaidžia. Gal žmogų ir gripu serganty uzdusinti, reikia pradėti reikalauti, kad mus ligonių kasų pinigai but pervesti y mokama klinika ten gydo ir nekankina.

Aš portretas
Šlykštu tokius komentarus kaip Aistės skaityt.kaip est neturėsi ka ir pačiai žiūrėk kad nereiktu išvažiuot.o kaime taip pat žmonės gyvena

V.

V. portretas
Aš nesuprantu šitiek sergančių, bet visiems giliai nusišikt. Jau zinokit nebejuokinga

Aiste

Aiste portretas
Tikrai baisu darosi,rodos Lt nebeliko zmoniu blaiviai mastanciu.Toks jausmas paskaicius,kad kaimo bambaliniu nuomones skaitau.Medikai rizikuoja savo, savo seimu sveikata...Jokios pagarbos zmogui.Taip tikejausi,kad tie rasytojai pabego is Lietuvos..apsivalem nuo siuksliu,bet gaila,kad dar liko.

Darius

Darius portretas
Idomu kiek tai aktorei sumokejo kad sutiko tokiam straipsniui, CIRKAS

K

K portretas
Visa europa skamba kad tai sugalvotas virusas o ligoninės tusšios tai tiesa

Grybų Karas

Grybų Karas portretas
"skaudančią galvą raminau obuolių acto kompresais." Acto garintojai... Aš pas juos net valandų neklausčiau. O čia jau visa epopėja sukurta. Sėkmės kabinant makaronus.

Anglas

Anglas portretas
O kaip su mirusių testais?

Aš portretas
Ir čia tokia Lietuvos visuomenė? Baisu paskaičius komentarus

Exlietuvis

Exlietuvis portretas
Lietuva maža šalis bet didelis beprotnamis.

LLL

LLL portretas
Nesuprantu. Dingo galvos skausmai? Aš turiu kiekvieną mėnesį galvosūkis skausmus ir tris dienas. Corona vadinasi. Peršalai ir laužo kaulus. Būdavo ir visada gerdavau paricitamoli. Taip išeina vėl corona. Jei temperatūra pakila vakarais ir atsikėlęs jausdavai gerai. Temperatūra būna 37,8 uždegiminė. Sirgau ne kartą plaučių uždegimu. Paskutinį kart2018m.Vėl corona. Kaip visi greitai pamiršo kaip sirgdavo kiekvienas žmogus.

jei mokėtų už teigiamą

jei mokėtų už teigiamą portretas
Tai visi konservatnykai sulėktų ir reikalautų teigiamo, o jei ne - išvadintų visus vatnykais, testų klastotjais.

G

G portretas
Kaip būtų smagu pavedžioti visus interneto bukagalvius po reanimacijas be skafandrų, leist pabudėt, padėti ten gulintiems kokią parą. Tik paskui problema, kur juos dėti paleist jau nelabai galima būtų, o jie ir toliau kvaksėtų apie "slogą"...

T

T portretas
Tai visiems aišku kad melas nėra tos koronos

Arunas

Arunas portretas
Zina.baisu.bet as taip galima sakyt turejau nors pas gydytojus nesikreipiau.mano kolega su kuriuo dirbu - jam buvo nustatytas covid.3 savaites kaulu lauzymas, absoliuciai dingo kvapai,maisto skonis kaip š....,stiklines akys.jokiu vaistu nevartojau - badavimas,inhaliacijos, daug vitamino D ir citrinu sultys su imbieru.daugybe zmoniu persirgs ir nieko neatsitiks.tos kaukes tik zmoniu pazeminimas ir jos niekada nepades.absurdas kazkoks.jus tik logiskai pamastyki- kur tas oras pasideda , kai jus iskvepiat?jos 100% papuola i aplinka.tada ivyksta greita difuzija ir bacilos sklaido kaip joms patinka.kitas zmogus visa tai ikvepia su kauke ar be.tad susitaikykit, nepanikuokit, viskas bus gerai.o tie avinai valdzioj tai tik kitu gudruoliu marionetes .cia viskas del musu pinigu.

Pilietis

Pilietis portretas
Kad jai nesiūlė,tai nereiškia, kad nesiūlo kitiems.Tikiuosi ateis diena,kai šitą faktą kas nors užfiksuos vaizdo medžiagoje.

Vika

Vika portretas
Trys kartus as sirgau ta korona ,tempetaturos nebuvo, ar tiesiog nedaviau pakilti ,nes is karto pasijutus blogai geriau aspirino, nematavus net temperatūrą nes kaulų lauzymas buvo toks stiprus kad nuo skausmo net sunku buvo kenteti.Išgėrus aspirina kaulų lauzymas aprimo ir taip kelias dienas .Taciau tokius kaulo lauzymus teko iškentėti vasario menesi,paskiau vėliau ir dar vienas buvo rugsejo menesi.Manau gal jau nepasikartos tokie simptomai,gal jau man užteks kančių.Tai Štai kokia korona,taip atrodo kad apnuodyti visi kaulai,daugiau niekas.Neskambinau niekam, pas gydytojus nesikreipiau o ka jue pades,temperaturos nebuvo,tiesiog viena karta ,ryte ,geriau aspirina kokias tris dienas ir viskas.Kaip nekeista bet negulejau lovoje ,dariau valgyti šeimai, dirbau kitus namų ruošos darbus .

F

F portretas
Wow kaip baisu :D

B

B portretas
Padarom ekskursija i ligonines ir pmatysit kad tem nėra ligoniu viska meluoja

Daiva

Daiva portretas
Nusipirkite per interneta hidroxychloroquin.

Covid

Covid portretas
Vaistai yra bet juos draudzia israsineti. Nusipirkite per interneta.

Vakcina

Vakcina portretas
rusiška jau pakeliui.

JT

JT portretas
Komentarai cenzuruojami.

> Pilietis

> Pilietis portretas
Čia tu pravedei apklausą ir nustatei , kad " tai DAŽNIAUSIAI besimptomis..."? Ar tik tavo šeimoj...? J U O K D A R Y S . . .

Anonimas

Anonimas portretas
Pilieti.Pas tave niekas neserga,nebent pačio smegenys pabrinkę,tai ir sapnuoji kažką ir šūdą mali.Kai susirgsi tikra korona būsi ne pilietis o mumija.

> Jjj

> Jjj portretas
Matyti , kaip stipriai norisi ...pasakas pasakoti, BET ne visi beraščiai bukagalviai. Pirmiausia , tai "klininos" [ taip tavo rašinėlyje parašyta ] negalėjo išduoti tokio raštelio ir iš karto jus išsiūsti , NES turėjo paimti bandymui jūsų tepinėlį iš nosies gleivinės , ištirti ...o TAI UŽTRUNKA . Atsakymą būtumėte gavę greičiausiai ne tą pačią dieną....

Medikas

Medikas portretas
Visi tie bukagalviai kuriems viruso nėra ateikit pas mus į infekcinę ligoninę,įsileisim be kaukių kaip į ekskusija,tik paskui nesikreipkit pagalbos ir nešikit į kelnes kai grabas iš paskos sekios.

Pilietis

Pilietis portretas
Ir juokingiausia,kad nejaunčiantiems simtomų nedaro testų,nors deklaruoja kad tai dažniausiai besimtomė liga...

Pilietis

Pilietis portretas
Taip... serga ir mūsų šeima,visi,bet nematau nei tragedijos,nei man pagalbos reikia-nebent kad produktus iki durų pristatytų... Nu pabuvo temperatūros dvi dienas,paskaudėjo galvas,pora dienų bendras kūno silpnumas,ir viskas,tiek to "BAISAUS" viruso.Blogiausia tai kad jau kaip ir nėra simptomų,bet dar beveij dvi savaites reikia karantinuotis. Žodžiu kaip ir sakiau-tai didelis cirkas,kuriuo tikrai netikėkite...

> Testas

> Testas portretas
"...kokio velnio darytis testą?..." Ogi tokio velnio , kad žinotum jog užsikrėtęs [ juk yra besimptomiai, kurie nieko nejaučia ] ir neapkrėstumkitų, one seilėtumės alubary ar kokiam patvory...TODĖL žinios ir praverčia, ane, bukysta ?

Lauris

Lauris portretas
Nerasykite nesamoniu kuriu is tikruju nera susije su covi19 ce tik ispustas bulas didelis kad zmones bijotu

vaje

vaje portretas
kam sita psixologine ataka reikalinga? dar idekit 4-vezio stadija sergancio asmens kanciu nuotrauka. juk ju yra daugiau

Norge

Norge portretas
Nesuprantu kam medikai pasirase?Tegu dirba savo darba,o ne cirkina,turetu Geda buti pries savus zmones,spekuliuoja susidarusia situacija.Paaiskinimas toks:-kol lauke ligonis atsakymo del Kovit viruso,tai jam ampediksas truko,na isoperavo siaip taip ,ir namo,net stebejimo gyd.istaigoj nebuvo...,namie iskart vel t˚,ir vel kviesti greitaja pagalba teko.Ar tokia Dabar gydymo eiga?..,ka linke kopijuoti,gal pamirso ka studijavo???

Jjj

Jjj portretas
Si savaitgali teko patirti ne itin malonia situacija. Kur seimos nariui 7 dienas laikesi 38,6 temperatura numusti pavyko tik iki 37 . Zinoma prasidejus ligai pirmas dalykas buvo darytis covid testa ,atsakymas neigiamas .tada prasidejo reikaliukia su seimos daktaru kuris visita paskyre po 5 dienu tik ir tai tik vizita. Na vizito neislaukem nes po dienos pasidare blogiau teko vesti i klininas kad ir kaip apmaudu bebutu klinilos priimamasis buvo tuscias. Ir isleido bet parase jig tai covid... Parase jog 4 dienas 37 temp. Nor buvo virs 38 ir ne 4 o 7 ar net 8. Likom be pagalbos tiesiog gerti toliau vaistus ir viskas. Negan ato paskmabino is policijos rekianciu balsu tarde kaip uz koki nusikaltimų su kuo kontaktavo ir liepe niekur neiti ( skambinatis zmogus turbut bukas jog nesupranta kad zmogus su 38 temp. 8 diena net paiti sunkiai gali) noriu palinketi visai siai sistemai uzsippp... Gaila jog zmones kuriuos isliakom nejuacia pagarbos !!

o

o portretas
medikam isakyta neskleist panikos uztat vardan to vyruso nutrauktas rimtu ligoniu gyd ymas isskyrus privacias kur vald mafija guldo savus ir tai nekomentujama o socistaigos yra stebimos ir betka s nepakliuva o o ligoniai kaip asmenybes skirstomi savo nuozi/ura kur irmenybe be abejo turi irgi savi o senyvo amziaus priimami su priekaistais be priezasties ......

K

K portretas
Mūsų pažįstamas žmogus jau daug metų kai serga gripu dingsta uoslė ir silpnas skonio jutimas, tai tas virusas gal jau senai migruoja...... Viskas čia normaliai tik skaičiai labai.... nes tokių betesčių jau yra ir pavasarį prasirgę ir dabar serga virusai tokie yra.....

Tata

Tata portretas
Jei dirbate ir mokate mokesčius, sergant COVID-19 virusu, nedarbingumo pažyma išduodama.

nebukit

nebukit portretas
runkelyniais avinais ir jokiu testu bei kiepu jei dar norite egzistuoti sioje isprotejusiu pekloje?...

JONAS

JONAS portretas
Niekada negalvojau, kad mūsų šalyje yra tiek daug idiotų. Na, tik visiški idiotai gali neigti tai, kas akivaizdu. Iki kokio laipsnio suspėjo nukvakti šimtai Lietuvos gyventojų? Kodėl jie taip nukvailėjo, kas atsitiko? Visas pasaulis kratosi šito viruso, žmonės miršta, o keliems šimtams lietuvių - jo nebėra. Sunku apsieiti be keiksmažodžių...

O kam cia

O kam cia portretas
taip idomu moters tapatybe ??? Kas nuo to , b””” pasimeis ? Norit viruso ??? Parasykiye Savo duomenis ir adresa, uzeisiu ir be pinigu pasidalinsiu savo virusu. Ka ? Slabo ?

nu

nu portretas
visiska tiesa ,patvirtinu temp..pakrentaa ir vel kyla ,net uz 5 minuciu ,man krutines neneskaudejo net, tik plaucius nugaroj... ... be ligonines neisiverciau .

WA

WA portretas
Kam darytis testa?Liepziedziu arbata pakeisti i avieciu?Kas dar pasikeis...

O kam tirtis išvis?

O kam tirtis išvis? portretas
Juk jokio specifinio gydymo nuo koronos nėra, vis tiek reikės pačiam gydytis namie savo jėgomis. Tai kam tas sušiktas testas tada?

AŠ portretas
Koks tikslas slėpti tapatybę? Juk draugai žino,o kiti sužinos ir kas.Kitas dalykas ,mama reiškia virusą neigė .Jei būtu saugosusis ir saugojusi artimus ,būtumėt nesirgę.Nei kiek negaila tokių skeptikų kurie nepripažysta virusą .Kaukę užsideda tik ant smakro .Ypač senukai.

Mama

Mama portretas
O koks tikslas slėpti savo tapatybe

Jeigu

Jeigu portretas
jeigu pinigu nemoka tai kam cia gaisti laika su tais testais?

Aleluja

Aleluja portretas
Kaip susirgo,taip ir pasveiksi. O debilai lekiantys darytis testu ,nesuprasi ko siekia.per tokius uždaro darbus,pašalpos ne už dyką,viską uzmokes paprasti dirbantys,vaikai ir pensininkai,ne oligarchai ar valdziunai.taip, kad ubagai mastykit ką darote.

Medikas

Medikas portretas
Ta ir norejo pasakyti, kad susirgus sia klastinga liga prasideda tikras kosmaras.

Testas

Testas portretas
Na o dabar visiškai rimtai - paaiškinkite man kokio velnio darytis tą testą? Dėl statistikos? Suprasčiau jei pasidarius momentaliai gautum receptą ir gydymą. O dabar juk nieko. Pasidarai, pasitvirtina tai, kas ir be testo aišku. Kas toliau? Taip ar taip su tokiais simptomais iš namų nosies nekištum. Taip išeina, kad testai reikalingi tik dėl skaičių o skaičiai žmonių gąsdinimui.

Anonimas

Anonimas portretas
Štai tokie , kaip apatiniai komentatoriai ir platina ligą . . . Susitikinėja patvory, glėbesčiuojasi, seilėjasi....bet netiki korona...

...

... portretas
Nieko nesupratau ką norėjo pasakyti.Minciu kratinys...

Voke

Voke portretas
Bet uz si rasini. Tai uzmokejo ir uz pozavima
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių