Rebusas ministrui: kaip sustiprinti šeimas?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Būtina atvirai skelbti, kad nesveiki vaikai gimsta politikams, verslininkams, šou žmonėms, ypač medikams, profesoriams. Jų vaikai ir anūkai tokie pasiligoję, kad rodyti jų viešai negali. Pažiūrėkite kada Kalėdų balių žinomų politikų, valsininkų vaikams. Pašiurpsit. Jie nelaimingi žmonės, vaikučiai pagimdyti jau senyvame amžiuje, silpnučiai, neperspektyvūs, daugelis ateity nedarbingi.

Kaip tos šeimos atrodo

Kaip tos šeimos atrodo portretas
Susenę žmonės gimdosi vaikus, santuokos kažkelintos, moterytės gimdo tik operacijų pagalba, nes pasiligojusios silpnos, susenusios, vaikai gimsta nesveiki, negabūs, nevykę. Tėvai seni ir ligoti, vaikai maži, tėvai jau senatvės pensininkai, vaikai tik pirmokai. Kada tas marazmas bus pavadintas tikrais žodžiais, gimdo paliegę kitus paliegusius, kurių vėliau nebepajėgia išlaikyt, verčia viską valstybei ant pečių ir Ligonių kasai.

Aš manau

Aš manau portretas
Kad reikia dar kokių dviejų šakalienių, ir šašlavičiūtės su tą pampalioniene, ir viskas bus zjb.

prie ko čia ministras

prie ko čia ministras portretas
o gal žmonės patys nežino, kas yra atsakomybė, pasiaukojimas, sąmoningas apsisprendimas gyvenimo išbandymus, sunkumus pakelti kartu? Nežino, kas yra Meilė. O kai praeinančią aistrą pavadina meile, tai rezultatų laukti ilgai nereikia.

Apie keistas vilniečių tradicijas

Apie keistas vilniečių tradicijas portretas
Vilniuje labai negražios merginos, todėl nenuostabu, kad jas labai sunku išleisti už vyrų, niekas jų nenori, nes apžėlusios, į vyrų panašiomis figūromis, užjuodusios, didelėmis kaip begemotų nosimis, kaulėtomis kojomis ir plokščiais pasturgaliais bei įdėtomis silikono krūtimis ir itin plačiais kaip buldogų veidais - bjaurios, ir tiek. Plius, negabios, dažna labai dvokia, prakaituoja kaip vyrai. Vilniuje populiaru, kad tos baisuoklės pačios susimoka vyrams, kad tik atkreiptų į jas dėmesį, o kad nepabėgtų, jei pavyksta vaiką pasigaut, tėvai primoka itin solidžiai. Aukomis tampa dažniausia visokie nevykėliai, vargšeliai iš kaimų, provincijos, kurie nieko neturi, o valgyt, gyvent nori - išeitis jiems tos bjaurios vilnietės. Paplitusi tradicija, kad vilnietės tiesiog nugurdo tuos nelaimėlius ir pačios juos prievartauja, nes blaivūs vilniečių nenori, negražios gi labai. Nieko stebėtino, kad paskui atsiranda pasiligojusių, negražių negabių vaikučių. Bjaurūs įpročiai ir kokie padugnių rateliai

AŠ portretas
Kas kitas gali sustiprinti šeimą jei ne pats.Jei tavo galvoje blaškosi vėjai tai niekas nepadės.Niekas man po kario vaikui nieko nepadėjo.Nei jokių specialistų ,nei jokios spaudos.Bet patys mastėme ir kurėme gyvenimą.Klupome ,kėlėmės ir vėl pirmin.Nes reikėjo auginti vaikus patiems,o ne kaltinti kažką ,kad nepadeda.Manau žmonės išlepo ir nebenori atsakomybės.Diedams vis jaunesnės kur nuvelka paskutines kelnes ir po to ašaroją.Atsakomybės reikia .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių