Po įnirtingos kovos „Žalgiris“ nusileido Milano krepšininkams

Visas rungtynes varžovams ant kulnų lipęs, tačiau rungtynių perlaužti nesugebėjęs Kauno „Žalgiris“ (15-13) dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė pralaimėjimu.

Martino Schillerio auklėtiniai namuose 64:69 (13:19, 19:15, 13:16, 19:19) krito prieš Milano „Armani Exchange“ (18-10) krepšininkus.

Pirmąją tarpusavio dvikovą lapkričio 20-ąją 98:92 taip pat laimėjo „Armani Exchange“.

Likus 4 minutėms svečiai pirmavo 8 taškais (57:49), tačiau Marius Grigonis smeigė tritaškį, Lukas Lekavičius pridėjo 5 taškus paeiliui ir žalgiriečiai kvėpavo varžovams į nugaras (55:57).

Netrukus Luigi Datome su Kyle‘u Hinesu pelnė po dvitaškį (64:59), Marius Grigonis atsakė dvitaškiu ir likus 2 minutėms varžovų persekiojimas tęsėsi (62:64).

Žalgiriečiai turėjo ne vieną progą išlyginti arba persverti rezultatą, tačiau jomis nepasinaudojo, likus minutei Kevinas Punteris pelnė dvitaškį (66:62), Joffrey Lauvergne’as atsakė tuo pačiu (64:66), o likus 20 sekundžių Shavonas Shieldsas baudų metimais atstatė persvarą (68:64).

Per likusį laiką kauniečiai nesugebėjo užpulti ir pergalę šventė svečiai.

Nugalėtojus į priekį vedė Shieldsas, kuris per 32 minutes pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Naudingiausiai „Žalgirio“ gretose žaidė Lauvergne'as. Aukštaūgis per 27 minutes pelnė 15 taškų (6/11 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 9 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 24 naudingumo balus.

Nugalėję „Žalgirį“, Messinos auklėtiniai pergalėmis pasivijo Miuncheno „Bayern“ (18-10) ir dėl geresnio tarpusavio taškų pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Tuo metu Kauno ekipa išlieka devinta.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 17 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Joffrey Lauvergne'as 15 (6/11 dvit., 9 atk. kam.), Lukas Lekavičius 11, Nigelas Hayesas 7.

„Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 23 (5/8 dvit., 3/6 trit., 27 naud.), Kevinas Punteris 14 (4/6 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.), Kyle'as Hinesas (5/8 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Luigi Datome (2/3 trit., 5 atk. kam.) po 10.