Spurtas ketvirtajame kėlinyje leido „CBet“ sugrįžti į pergalių kelią

Į pergalių kelią sekmadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) sugrįžo Prienų „CBet“ (8-10) krepšininkai.

Manto Šerniaus auklėtiniai nacionalinių pirmenybių mače išvykoje 68:61 (23:10, 15:22, 7:15, 23:14) nugalėjo Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ (6-12) komandą.

Tai buvo antroji „CBet“ pergalė per tris pastaruosius mačus. Tuo metu „Sintek-Dzūkija“ buvo priversta nutraukti dviejų laimėjimų seriją.

Lemiamą ketvirtį „Sintek-Dzūkija“ pradėjo vis dar pirmaudama 2 taškais (47:45), tačiau per 7 minutes „CBet“ spurtavo 16:3 ir, likus 3 minutėms ir 19 sekundžių, buvo priekyje 11 taškų persvara – 61:50.

Visgi tuomet Alytaus krepšininkai sužaidė greitą atkarpą 8:0 ir prie prieniškių priartėjo vieno metimo atstumu – 58:61.

Likus minutei ir 21 sekundei Mindaugas Lukauskis pataikė dvitaškį, o į tai po minutės atsakė Paulius Danisevičius, realizavęs tolimą metimą – „CBet“ lyderiavo 3 taškais (64:61).

Lukauskis sudegino 5 sekundes ir sulaukė Artūro Jomanto pražangos, po kurios stojo prie baudų metimo linijos ir realizavo abi baudas – 66:61.

Galiausiai paskutiniai „Sintek-Dzūkijos“ bandymai pelnyti taškus buvo nesėkmingi, o po Gabe'as Devoe nesportinės pražangos galimybę prie baudų metimo linijos stoti gavęs Donatas Sabeckis įtvirtino galutinį rungtynių rezultatą.

„CBet“ į pergalę vedė sezono naudingumo rekordą pagerinęs Laurynas Birutis – aukštaūgis per 27 minutes pelnė 26 taškus (12/20 dvit., 2/3 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 25 efektyvumo balus.

„Sintek–Dzūkija“: Gabe'as Devoe 16 (10 atk. kam.), Chauncey Collinsas 12 (5 rez. perd.), Petras Rakičevičius 12 (7 atk. kam.), Paulius Danisevičius 10.

„CBet“: Laurynas Birutis 26 (12/20 dvit., 8 atk. kam., 25 naud. bal.), Lukas Uleckas 13 (6 atk. kam.), Regimantas Miniotas ir Mindaugas Lukauskis po 6.