„Rytas“ sutalžė Prienų krepšininkus

Septintąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Vilniaus „Ryto“ (7-2) krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 88:64 (26:15, 14:16, 26:15, 22:18) susitvarkė su Prienų „CBet“ (4-6) ekipa, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Geriausias rungtynes sostinės ekipos gretose sužaidęs Cameronas Bairstow pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 1/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 17 naudingumo balų.

„Rytas“ rungtynes sėkmingai pradėjo nuo pat pradžių. Marekas Blaževičius pataikė dvitaškį, Mindaugas Girdžiūnas atliko sėkmingą reidą krepšio link, o po Eimanto Bendžiaus tritaškio vilniečiai jau pirmajame kėlinyje pirmavo 20:8.

Tiesa, prieniškiai atsigriebė antrajame kėlinyje ir iki ilgosios pertraukos sugebėjo sumažinti deficitą iki vienženklio – 31:40.

Kaip bebūtų, „Rytas“ susitikimo baigtį nusprendė trečiajame kėlinyje. Cameronas Bairstow smeigė tritaškį, Tu Holloway pridėjo metimą iš po krepšio, o Blaževičius surinko 6 taškus paeiliui ir šeimininkai įgijo triuškinamą persvarą – 58:38.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame „Rytas“ persvaros nebeiššvaistė bei šventė pergalę.

„Rytas“: Dovis Bičkauskis 16 (3/7 dvit., 2/4 trit.), Marekas Blaževičius 15 (7/9 dvit.), Cameronas Bairstow 14 (5/8 dvit.), Deividas Sirvydis 12 (2/7 trit.).

„CBet“: Karolis Guščikas (5/6 dvit.) ir Kerras Kriisa (2/2 trit.) po 12, Skylaras Spenceris 11 (8 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: LKLVilniaus rytasPrienų CBet