Iš pralaimėjimų liūno ištrūkęs „Zenit“ pavijo „Žalgirį“

Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-9) nutraukė šešių pralaimėjimų seriją ir penktadienį vykusiame Eurolygos mače namuose 75:70 (17:15, 13:21, 23:13, 22:21) nugalėjo Vilerbano ASVEL (5-7).

Prancūzijos klubui tai buvo ketvirtas pralaimėjimas iš eilės.

Nors ASVEL didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje, ketvirtajame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą.

Likus trims minutėms iki mačo pabaigos svečiai dar bandė sugriebti paskutinį vilties šiaudą ir po Jordano Tayloro metimo priartėjo iki vieno taško, tačiau „Zenit“ į tai atsakė Alexo Renfroe ir Willo Thomaso dvitaškiais ir rusai truktelėjo į priekį.

Turnyro lentelėje pagal iškovotus taškus „Zenit“ pavijo taip pat tris sykius laimėjusį Kauno „Žalgirį“.

„Zenit“: Alexas Renfroe 16 (8 rez. perd.), Gustavo Ayonas 14, Mateuszas Ponitka 11.

ASVEL: Theo Maledonas 9 (5 rez. perd.), Livio Jean-Charlesas (9 atk. kam.), Ismaelis Bako, Jordanas Loydas, Tonye Jekiri ir Davidas Lighty po 8