„Neptūnas“ – per žingsnį nuo LKL bronzos medalių

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo antrosiose rungtynėse trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda išvykoje 88:75 (28:18, 22:24, 14:21, 24:12) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Iniciatyvą nuo pat mačo pradžios turėjo svečiai iš Klaipėdos, kurie antrojo kėlinio viduryje pirmavo 16 taškų skirtumu (45:29). Antroje mačo pusėje „Lietkabelis“ ėmė mažinti atsilikimą ir po 30 min. atsiliko tik vienu tašku (65:66).

Ketvirtajame kėlinyje „Neptūnas“ laimėjo atkarpą 8:0 ir įgijo 10 taškų persvarą (78:68). Nors Panevėžio komanda dar buvo priartėjusi iki 4 taškų, tuomet Klaipėdos klubo veteranas Tomas Delininkaitis pelnė 6 taškus iš eilės ir išsprendė mačo baigtį.

„Neptūnui“ 18 taškų pelnė Lorenzo Williamsas, 15 - Deividas Gailius (10 atk. kam.), 11 - Laimonas Kisielius, po 10 - Tomas Delininkaitis ir Gytis Masiulis.

Panevėžio komandoje 18 taškų surinko Paulius Valinskas, 14 - Marko Čakarevičius, 11 - Jamaras Wilsonas, 9 - Mindaugas Kupšas.

Pirmąsias rungtynes Klaipėdoje „Neptūnas“ laimėjo 89:77.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Klaipėdoje.