NBA finale „Lakers“ pirmauja jau 2-0

L.Jamesas pelnė 33 taškus, atkovojo 9 kartus kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, o kitas „Lakers“ lyderis Anthony Davisas surinko 32 taškus NBA finalo antrosiose rungtynėse Orlande, kur „Los Angeles Lakers“ palaužė Majamio klubą 124:114.

Po penktadienio mačo rezultatas NBA finale tapo 2-0. Serijoje kovojama iki keturių pergalių.

Antrosiose NBA finalo rungtynėse „Lakers“ pataikė 51 proc. metimų, o nuo pirmojo kėlinio pabaigos iki trečiojo kėlinio pabaigos sekė net 16 iš eilės pataikytų dvitaškių serija. Los Andželo žaidėjai daugiausiai kartų šį sezoną atakavo iš tritaškių (47), o pataikė 16.

Jimmy Butleris pelnė 25 taškus, atliko 13 rezultatyvių perdavimų „Heat“, bet Majamio komandai trūko traumuotų starto žaidėjų Bamo Adebayo (kaklo ir peties skausmai) ir Gorano Dragičiaus (kairės pėdos plantarinis uždegimas)

Nors Majamio krepšininkai pelnė 39 taškus trečiajame kėlinyje, tai padėjo tik prikirpti skirtumą nuo 14 taškų – tiek „Lakers“ pirmavo po dviejų kėlinių – iki 10-ies.

Trečiasis serijos mačas vyks iš sekmadienio į pirmadienį naktį.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 33 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Anthony Davisas 32, Rajonas Rondo 16, Kentavious Caldwellas-Pope'as ir Kyle'as Kuzma po 11.

„Heat“: Jimmy Butleris 25 (13 rez. perd.), Kelly Olynykas 24, Tyleris Herro 17, Kandrickas Nunnas 13, Jae Crowderis 12.

Šiame straipsnyje: LeBronas JamesaslakersHeatNBA