LKL finalas: „Žalgiris“ įveikė „Lietuvos rytą“ ir serijoje pirmauja 2:1

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trečiosiose finalo rungtynėse ketvirtadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ namuose 90:80 (24:19, 16:21, 27:19, 23:21) įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir persvėrė serijos iki keturių pergalių rezultatą savo naudai 2-1.

Po 10 žaidimo minučių kauniečiai pirmavo 24:19, tačiau prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus 40:40. Įpusėjus trečiajam kėliniui, nei viena komanda vis dar neturėjo pranašumo (54:54), bet kauniečiai laimėjo atkarpą 13:5 ir po 30 žaidimo minučių nutolo 67:59, o 32-ąją min. skirtumas tapo dviženklis (74:64). Vilniečiai pelnė penkis taškus be atsako ir priartėjo 69:74, bet žalgiriečiai vėl nutolo (80:69) ir išsaugojo pergalingą pranašumą.

„Žalgiriui“ 27 taškus pelnė Brandonas Daviesas, 15 - Edgaras Ulanovas, 12 - Aaronas White'as, 10 - Paulius Jankūnas.

Vilniaus komandoje 19 taškų surinko Loukas Mavrokefalidis, 16 - Chrisas Krameris, po 12 taškų pridėjo Martynas Echodas ir Rokas Giedraitis.

Kauniečiai gerokai taikliau metė dvitaškius (70 ir 45 proc.) bei laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 42-20.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Vilniuje.