J. Zohore baudos metimas išplėšė „Šiauliams“ pergalę prieš „Neptūną“

Dramatišką pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse pasiekė „Šiauliai“ (5-6).

Antano Sireikos auklėtiniai namie 61:60 (16:22, 9:10, 20:10, 16:18) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ (4-7).

Pergalę šeimininkams išplėšė Jonas Zohore. Danas nusiėmė kamuolį puolime po netikslaus Armino Urbučio dvitaškio ir likus sekundei išprovokavo pražangą. Jis pataikė pirmą baudą, antrą prametė, o laiko svečiams lemiamam išpuoliui nebeužteko.

Svečiai iššvaistė dviženklę persvarą, kurią susikrovė dar antrajame kėlinyje (31:20). Visgi šiauliečiai dar iki pertraukos stabilizavo padėtį ir antroje rungtynių pusėje vyko kova taškas į tašką.

Šiaulių komandai Donatas Sabeckis per 38 minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/6 trit., 2/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo po 12 taškų įmetę A. Urbutis ir Paulius Danusevičius. Pastarasis dar atkovojo 16 kamuolių.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Austinas Wiley, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 13 taškų (6/10 dvit., 1/8 baud.), 15 atkovotų kamuolių bei 20 naudingumo balų.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis (2/2 trit.) ir Paulius Danusevičius (6/10 dvit., 16 atk. kam., 5 kld.) po 12, Jonas Zohore Bergstedt 11 (5 atk. kam.), Martynas Varnas 9 (2/8 dvit.), Donatas Sabeckis 8 (0/6 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.).

„Neptūnas“: Matas Jogėla 17 (5/8 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam.), Deividas Gailius 15 (3/9 trit., 6 atk. kam.), Austinas Wiley 13 (6/10 dvit., 1/8 baud., 15 atk. kam., 3 blok.).