J. Valančiūno sąskaitoje – dvigubas dublis ir du tritaškiai

Jonas Valančiūnas dvyliktą kartą iš eilės pelnė dviženklį taškų skaičių, tačiau lietuvio ginama Memfio „Grizzlies“ (5-8) namie 114:131 (32:28, 17:44, 31:36, 34:23) nusileido Denverio „Nuggets“ (9-3) krepšininkams.

J. Valančiūnas per 22 minutes surinko dvigubą dublį: pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 2/3 trit. 2/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Vidurio puolėjas 16 taškų turėjo jau po pirmosios rungtynių pusės, o po pirmojo kėlinio buvo įmetęs 12 taškų.

Lietuvis dviženklio taškų skaičiaus neįmetė tik pirmajame sezono susitikime su Majamio „Heat“.

„Grizzlies“ į duobę įkrito antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 27 taškų skirtumu – 17:44. Po tokio ketvirčio ekipa rungtynėse rimčiau nepasipriešino.

Denverio komandoje siautėjo Jamalas Murray, kuris per 31 minutę įmetė 39 taškus (7/12 dvit., 7/12 trit., 4/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Denverio ekipoje Nikola Jokičius per 26 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 22 (5/7 trit.), Brandonas Clarke’as 19 (8/8 metimai), Jonas Valančiūnas 16 (2/3 trit., 10 atk. kam.), Ja Morantas 13.

„Nuggets“: Jamalas Murray 39 (7/12 trit., 8 rez. perd.), Paulas Millsapas 23 (8/11 metimai), Juanas Hernangomezas 15 (4/5 trit.), Jerami Grantas 12, Nikola Jokičius (8 rez. perd.) ir Masonas Plumlee po 9.