Įspūdingose D. Sabonio ir K. Porzingio taškų lenktynėse – lietuvio triumfas Dalase

Domantas Sabonis surengė dar vieną puikų pasirodymą, o jo vedamas „Indiana Pacers“ (21-23) klubas iškovojo svarbią pergalę svečiuose, 109:94 (31:29, 30:19, 21:27, 27:19) pranokęs „Dallas Mavericks“ (23-20).

D.Sabonis žaidė 34 minutes ir surinko 22 taškus (5/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 9/12 baudų) bei atkovojo 15 kamuolių ir buvo ryškus svečių ekipos lyderis.

Lietuvis taip pat atliko penkis rezulatatyvius perdavimus, du sykius prasižengė ir prarado tris kamuolius.

Svečiams 22 taškus pelnė ir Malcolmas Brogdonas, pataikęs šešis tritaškius iš devynių.

Šiame mače „Pacers“ krepšininkai įmetė net 20 tritaškių, taip pakartodami klubo rekordą.

„Pacers“ rodo akivaizdžius atsigavimo požymius – laimėjo ketvirtą kartą per penkis pastaruosius mačus ir Rytų konferencijoje užima devintą vietą.

„Manau, kad tai buvo komandinė pergalė. Kovėmės vienas už kitą ir negailėjome jėgų“, – po mačo džiaugėsi „Pacers“ strategas Nate'as Bjorkgrenas.

Šeimininkų neišgelbėjo ir puikus latvio Kristapo Porzingio pasirodymas. Braliukas fiksavo įspūdingą statistiką, surinkęs net 31 tašką ir atkovojęs 18 kamuolių.

„Mavs“ šiame mače vertėsi be nugarą pasitempusio kito lyderio Luka Dončičiaus.

Lemiamą smūgį svečiai sudavė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai „Mavs“ pirmaujant 84:80 surengė spurtą 14:2 ir atitrūko.

Dalaso komanda vakaruose žengia septinta.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 31 (18 atk. kam.), Timas Hardaway 16, Joshas Richardsonas 11, Jalenas Brunsonas 10.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas ir Domantas Sabonis (15 atk. kam., 5 rez. perd.) po 22, Dougas McDermottas 12, Carisas LeVertas, Edmondas Sumneris ir TJ McConnellis – po 10.