Intriguojančios dvikovos pabaiga: „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Neptūną“

Kauno „Žalgiris“ (5-0) po daugiau nei pusantrų metų pertraukos sugebėjo triumfuoti Klaipėdoje. LKL rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai po galingo trečiojo kėlinio 80:73 įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (2-3), kuriam tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Trečiajame kėlinyje sužaidus dvi minutes „Neptūnas“ pirmavo 40:34, o tuomet „Žalgiris“ atsakė keturių minučių spurtu 15:1 ir įgijo 8 taškų persvarą (49:41). Per šią atkarpą Zachas LeDay pelnė 7 taškus, o komanda pataikė tris tritaškius.

Netrukus „Žalgiris“ savo sėkmingą atkarpą pratęsė – spurtavo 14:7 ir prieš lemiamą kėlinį jau buvo priekyje 15 taškų atstumu. Per trečiąjį kėlinį „Žalgiris“ įmetė 4 tritaškius, du iš jų – Marius Grigonis.

„Žalgiris“ prieš tai pastarąjį kartą Klaipėdoje buvo laimėjęs prieš 21 mėnesį, 2018 metų sausį.

Pirmoje rungtynių pusėje nežaidė Thomasas Walkupas, o po ilgosios pertraukos Jockas Landale’as aikštėje praleido 69 sekundes.

Netrukus pateiksime daugiau informacijos.