Eurolyga: finalo ketverto rungtynės pirmą kartą vyks Kaune

Grįžti į straipsnį

Bambekliams

Bambekliams portretas
Laukia 10 000 turistų.Aha, jau europos čempionate Kaune buvo milijonai privažiavę. O čia pasirodo dar nei miestas , nei klubas neturės JOKIOS finansinės naudos. Va taip. Ir kiek jau tų Lietuvos gerbėjų susirinks tose rungtynėse. Bilietas tikrai ne 50 eurų kainuos.

>To senelis2022 m. gruodžio 1 d. 02:20:54

>To senelis2022 m. gruodžio 1 d. 02:20:54 portretas
Tu cia apie ka? :DDD Vagia ir reklamuojasi is mokesciu moketoju pinigu Korumpuoti Koncervatoriai kartu su iskrypeliais. Visa ziniasklaida apie tai skamba. O tu nori viska suversti ant Kauno valdzios :D Tokie jau yra iskrypeliai. Ka moka tai tiktai intrigas kelti.

To senelis

To senelis portretas
Ar durnyne yra internetas?Mentas su sūneliais ne tiek dirba Kaunui,kiek reklamuojasi ir vagia iš jųsų budulių

Shakes

Shakes portretas
Vyriausybės klerkai Kauno valdžią ir miestiečius š**ais užmėtys.

to Senelis

to Senelis portretas
Viskas ok - tik vienas netikslumas: tuoleta pastate ne Kupcinsko, o Garbaraviciaus chebra.

Senelis

Senelis portretas
Sveiki konservatnykų skalikai, noriu paklausti ar jūsų kumyras, ponas kapčinskas, suprato apie statybos sektorių? Kiek prisimenu, jo buvimo likotarpiu jo shebra (grg) pastatė "auksinį tuliką", noriu pasakyti, kai prispaudė anūkui tie reikalai teko, neįėjus, padaryt ant tuliko kampo, o taip norėjosi pamyžt merui ant kojų ...O mero pasiūlymas, neaplenkiantis darželinukų proto ribų, kai pasiūlė prie gatvėse atsiradusių duobių pastatyti ženklus, čia proto bokštas ir taip toliau. Ponai skalikai, ar dabar Kaune pagrindinėse gatvėse reikia satyti ženklus prieš duobes? O jei išrinksime dainorėlį Vytautą iš Radviliškio kaimo; ką jis stovės prieš duobes ir ariją dainuos, neužjaučiu... Gal pagaliau kumyras pasakytų, ačiū tėti , kad iškėlei mane ant šakių į konservatnikų elitą... Žalgiriečiai rašykit sąskaitos Nr. pervesiu iš savo pesijos fondo sumą į jūsų sąskaitą. Reikia kovoti už "ŽALGIRĮ", nes jo žaidimą girdėjau per sovietinį tašką, nes jo žaidimą jaunystėje mačiau juodam TV ekrane.

Skuduru

Skuduru portretas
Šiugždinienei ir Ingridui

Jonas

Jonas portretas
Ponai,būkim protingi,neminėkim tos gėda Kaunui darančios pavardės.

Puiku

Puiku portretas
Kupčinsko pastatyta arena nuolat džiugina kauniečius.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių