Didžiausia visų laikų LKL sensacija: „Lietkabelis“ paliko „Žalgirį“ be finalo

Grįžti į straipsnį

Kaunietis

Kaunietis portretas
Skaudu, ,bet pagaliau tapo aišku, kad tik tarybinis Žalgiris nešė šlovę Lietuvai .Dabar turime komandą kuri už pinigus garbingo pavadinimo prikabino skudurą , kurios komentatoriai pažodžiui nesugeba išversti trenerių bei žaidėju pasisakymus o klausytojams pateikia savo versiją ,pagaliau ir nėra lietuvių sirgalių o tik kažkokie rusiukai kurie šaukia 'šaibu,šaibu '

Vycka59

Vycka59 portretas
Jau seniai pastebėjau, kad mūsų krepšinyje kažkas negerai su treneriais? Nesugeba paruošti ateinančios kartos, o vis laikosi tų senų žaidėjų. Bet gi tie seni krepšininkai neamžini, ne geležiniai. Jiems jau seniai laikas pailsėti. Kai taip, tai giriasi, kad auga perspektyvus jaunimas, o įlieti į komandą nesugebama? Tai kur tas jaunimas?

Kaunas

Kaunas portretas
Visai norėčiau, kad ši sudėtis gautų ir nuo Šiaulių. Tiesiog pirstu dūris būtų į sudėti. Pabevėžys laimėjo, dėsninga, prieš paskutinę eurolygos komandą. Jei būtų kitaip, tai būtų buvusi staigmena. Reikia pasiraitoti rankoves ir pulti komplektuoti protingai komandą. Tikiu Žalgiriu! O Panevėžiui sėkmės finale! . Greitu lsiku norėčiau matyti ją Eurolygoj.

kaunietis

kaunietis portretas
Kažkada T A I turėjo ateiti. Juk negali visada būti , kad vienas klubas nekluptų, visada žaistų finaluose, dešimtimis kartų laimėtų čempionatą...Ane ? Logiška. Dabar... nusimeskime visą aroganciją, iškentėkime kritiką, nupirkime kitus, jaunesnius ir norinčius kovoti žaidėjus, bei ruoškimės kitiems metams. Viskas turi būti gerai, juk jau buvome kritę ne vieną kartą ir ne į vieną duobę. Aukščiau nosis ir pirmyn. Svarbiausia, kad turime miesto ir verslo palaikymą ir...čia ne karas su rusofašistais , žudikais ir prievartautojais.

Puiku.

Puiku. portretas
Tai pamoka Zalgirio klubo vadovams.Visus, grizusius is Europos klubu pensininkus ir Jankuna priglaude..Be abejones, visi sie zaidejai daug dave Lietuvos krepsiniui.Bet, Zalgiris yra eurolygos komanda todel reikia komplektuoti su perspektyva.Visumoje Zalgiris yra jaunu talentu mesmale.Nebuvo pinigu geresniems zaidejams? Tai kodel nekomplektavote komandos su jaunais perspektyviais lietuviais.O treneriui Maksimenkovui apgailestavimas.Ar tikrai buvo butina siemet parimti bankrutavusia komanda.Savo sprendimu apgadinote savo reputacija.Sveikinimai Lietkabeliui.Gal but sie metai bus Kauno krepsinio mafijos pabaiga.

slykstu

slykstu portretas
Koks skirtumas zalgirieciam laimejo ar pralaimejo visvien zaidejai gauna tuos pacius FANTASTISKUS atlyginimus ir ko cia pergyventi tuos atlyginimus gaus ir toliau As niekaip negaliu isivaizduoti uz ka zaidejam mokami atlyginimai ir nepriklausomai kaip tu zaidi svarbu kad zaidi zalgiryje Ziurint zalgirieciu zaidima tai kazkoks KOSMARAS

tai ŽALGIRIO klubo vadovų SAVANAUDIŠKUMO išraiškos

tai ŽALGIRIO klubo vadovų SAVANAUDIŠKUMO išraiškos portretas
pavyzdys ,nė vienas FANAS nepatikėjo , jog taip atsitiks, kad klubo vadovams daugiau r ū p i savo KAILIS . nei krepšininkai , kurie u ž d i r b a ne tik GARBĘ bet ir DUONĄ klubui.

Ką pradėjo ruskis Romanovas

Ką pradėjo ruskis Romanovas portretas
tą užbaigė dabartiniai savi lobistai.Iš nacionalinio pasididžiavimo liko tik atsiminimai .

yra kaip yra

yra kaip yra portretas
Žalgiri sunaikino Šaras nes jis susirinko geriausius žaidėjus ko pasekoje ir nukraujavo komanda. Plius karma už serbu sportininku įžeidinėjimus. Gal geriau šitie like žaidėjai eitu į politiką , politikuoti jiems sekasi geriau.

Ir dar tie "asistentai"- ..

Ir dar tie "asistentai"- .. portretas
pvz. sabonis - jis ką , kažkoks specialistas - amžinai į laikrodį žiūri...kada gi baigsis tos rungtynės?

H

H portretas
Kodėl samdomi žaidėjai kurie nenori žaisti . Juk jei samdau darbuotoją , o jis nenori dirbti - imi ir išsiskiri su juo "greituoju būdu " . Manau tame daug veiklos iš tu kas samdo žaidėjus Žalgiriui įsivaizduodami samdantis žaidėjus kokiam tai mokyklos ar aukštosios mokyklos klubui . Ne Kauno miesto komandai . Vadinasi laikas juosius - samdytojus išleisti į išankstinę ir aišku neapmokama pensiją

Garstas

Garstas portretas
Pensiniku invalydu komanda- per pazintis suformuotas treneriu stabas, zaidejai surinkti pagal zalia sugedusi krauja- jenkis,kalnAs ,milas- tiktu tik alytaus komandai uz desimteriopai mazesni atlygi! Motiejunas galimai otkatus vykdo pasirinkdamas zaidejus uz praeities nuopelnus. Kaunas ir jo sirgaliai negali buti labiau pazeminti ! Aciu motijui, achiu krabui ! Ne vieno cento miestieciu pinigu neturi skirti burmistras luzeriu komandai!

Ramūnas

Ramūnas portretas
Absoliutus Motiejūno strategijos bankrotas, blogą sprendimą ketė dar blogesnis kol liko tik suskilusi gelda ir nevykėliai aplink.

Algelis

Algelis portretas
Kaip As ilgai laukiau tokio rezultato , kaip ilgai

Pasipiktines

Pasipiktines portretas
Didelius pinigi gauna kauno zaidejai- desimt kartu daugiau negu panevezieciai! Kur ziuri mehras svaistydamas miestieciu pinigus! Jokios paramos luzeriams is miesto biudzeto !

manome

manome portretas
šį sezoną gavosi mini . Tikėkimės kitą bus ir maks .

Kaunas

Kaunas portretas
Cia ne draugu komanda reikia būti labai neversliu kad prarast tiek pinigu savu nemėtytų draugeliams o kur dar atkarpai,šis sezonas parodė kad Motiejūnas moka tik pinigus kaulyti kaip ne keista 50 metu žiūriu zalgiri ir pirma karta taip vienodai nuo sezono pradžios marketingas ir sportas nesuderinami tikėkimės pasimokys bet pa 2 sezonu nesitikiu patikekit raudonskruostis netinkamas ,negražu sakyti bet gryzo Krapikas gryzo ir jo žaidimas i zalgiri.

Didziausia kalte tenka motiejunui - su tuo reikia sutikti

Didziausia kalte tenka motiejunui - su tuo reikia sutikti portretas
tikrai yra daug geriau ismananciu vadybininko veiklas...

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Tai štai ką reiškia keisti trenerius kaip kojines , Čanakas su komanda dirba jau ne vieneri metai ir rezultatas matomas , gi Kaune po kelių pralaimėjimų vis keičiami treneriai , kuom čia jie dėti jei nėra kam žaisti.

Emka

Emka portretas
Didziausia kalte tenka motiejunui, toki seimininka reikia vyti kuo toliau nuo zalgirio..

kaunas

kaunas portretas
finale sirgsiu už Panevėžį.

As bliamba

As bliamba portretas
Dirbu 8 valandas i diena ir net kartais sestadieniais ,o jie nehsli ir trniruotis po 8 val . Jiems krepsinis darbas o man darbas darbu ir dar darba atlikt turiu puikiai,o jie kas ,ko nesitreniruoja ???

Masiulis

Masiulis portretas
Misiunas Maskoliunas visi nuliai sakes Lietuvos krepsiniui ,teks keisti tikejima gal i irklavima tikejima priimsiu ar kitas sporto sakas.Amen krepsiniui .

kašioras

kašioras portretas
Toks Lietkabelis ir eurolygoje gėdos nepadarytų.

Garastas

Garastas portretas
Teisus kam juodukai savi geriau zaidzia,bet tik ne senukai, kurie net 3 minutes neistempia sukstu tempu, o ir asistentai sabonio sunelis luzeris vyresniem nurodineja,vyt tokius ,trumpai kokios treniruotes toks ir rezultatas, gi "asam" eurolygos treniruociu nereikia,jie gi Asai.

Subotinas TEISUS!

Subotinas TEISUS! portretas
Klumpes is kaimu,VON NAKUI IS MANO GIMTOJO MISTO! Kaune, vien zydai, rusai ir tikri lenkai gyveno.VON NAKUI RUNKELIAI JABANI!

pifas

pifas portretas
Pralose Zalgiris-Pralose ir Lietuva,bet kaip toks treneris gales atstovauti Lietuvos rinktinei.

jokios staigmenos

jokios staigmenos portretas
Vargšiukai logiška, lūseriai

Anonimas

Anonimas portretas
Subotinai -subine -maskoliu isgama ,uzciaupk savo dvokiancia burna, ruskij myr padves su huilo,padvesi tuoj ir tu.

L

L portretas
Tai ar ne šitas specialistas ir rinktine treniruos

Jurijus Subotinas

Jurijus Subotinas portretas
TIK RUSU TANKAI GRAZINS LIETUVIAMS NORA GYVENTI-TAIP BUVO 1941-ais, TAIP BUS IR NETRUKUS.

Statybnioks

Statybnioks portretas
Žalgiryje žaidė 6 užsieniečiai. Gal laikas pervadinti į kokį ,,Hibridinis Žalgiris"

Jurijus Subotinas

Jurijus Subotinas portretas
Tik Tarybinis Zalgiris buvo tikra komanda, o dabar vien pripirkti lochai.

Astronomas

Astronomas portretas
Reikia, kad Caras dar daugiau Kauno mokesčių mokėtojų pinigų mestų į tą balą.

kaunietis

kaunietis portretas
Sveikinimai šiemet gerai žaidusiems , šiame pusfinalyje taip pat geriau atrodę nei Žalgiris, nusipelnę finalo ...ir pirmos vietos , panevėžiečiai. Linkiu sėkmės ir ateinančiais metais. Kas dėl mūsiškių, tai manau , kad išankstines sutartis reikia palikti tik Ulei ir Lukui. Kalbėtis reikia ir su amerikiečiu K. Viskas. Visus kitus paleisti ir komandą rinkti pagal trenerį iš Darbėnų. O jis jau žinos kaip komandą paruošti....Nebus taip , kaip šiais metais, kai neaišku ar ...bus ir 3-ia vieta...

Patriotas

Patriotas portretas
Labai gerai,gal bus pamoka,kad ne pensininku prieglauda,o komanda turi but ir žaist,o ne ant vardo laikytis,didele pagarba Lietkabelio žaidėjams ir treneriui,jie manau verti šiemet būt čempionais,dar Rytui lai duoda i skudurus

Xcx

Xcx portretas
Negali vienas žaidėjas laimėti, kai dauguma jau atostogavo ir žaidė kaip invalidai. Mažiau legionierių, daugiau lietuvių kuriems garbė svarbi. Nes kai tik pinigai ateina, tai koks skirtumas kurio miesto legionieriai laimės.

man patiko

man patiko portretas
geras

motiejukas

motiejukas portretas
zalia balta,zalia balta,zalia py-da...

memel

memel portretas
zalia balta kur... atejo ir jums laikas

nieko nuostabaus

nieko nuostabaus portretas
kad jaunimas davė senukams į skudurus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių