D. Sirvydis debiutavo NBA

Nacionalinės krepšinio asociacijos mačas tarp Detroito „Pistons“ (1-7) ir Milvokio „Bucks“ (5-3) tapo ypatingu Deividui Sirvydžiui – lietuvis pirmą kartą žengė ant stipriausios pasaulio krepšinio lygos parketo.

Išvykoje žaidę „Pistons“ 115:130 (33:44, 23:38, 26:26, 33:22) neturėjo vilčių prieš Giannio Antetokounmpo kariauną, o tai leido Dwane'ui Casey rungtynių pabaigoje į aikštę išleisti D. Sirvydį.

Lietuvis aikštėje pasirodė likus žaisti 57 sekundes. D. Sirvydis per šį laiką ant parketo nespėjo nieko nuveikti.

D. Sirvydis tapo 14-uoju lietuviu istorijoje, žengusiu ant NBA parketo.

„Bucks“ dar per pirmąją mačo dalį nusprendė rungtynių likimą, per kurią įgijo 26 taškų persvarą (82:56).

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė ir tik per paskutinę rungtynių atkarpą „Pistons“ pavyko išvengti sutriuškinimo.

Nugalėtojus į priekį vedęs Giannis per 28 minutes pelnė 25 taškus (7/10 dvit., 1/5 trit., 8/14 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 5 kartus.

Prieš dvikovą abiejų komandų žaidėjai priklaupė ant vieno kelio, taip protestuodami prieš teismo sprendimą neskirti bausmės policijos pareigūnui, nušovusiam juodaodį Viskonsine.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 25 (7/10 dvit., 8/14 baud., 8 atk. kam., 5 kld.), Khrisas Middletonas 23 (5/6 trit.), Brookas Lopezas 17, Bobby Portisas 16 (10 atk. kam.), Jordanas Nwora 11, Jrue Holiday 10.

„Pistons“: Jerami Grantas 31 (11/11 baud., 10 atk. kam.), Saddiqas Bey (6/10 trit., 10 atk. kam.), Wayne'as Ellingtonas 12, Derrickas Rose'as 10.