Į tolesnį etapą – „Aisčiai“

Kauno "Aisčiai" Klaipėdoje įveikę "Neptūną" 92:78, sugebėjo patekti į Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro ketvirtfinalį.

Po to, kai pirmoji klaipėdiečių ir kauniečių dvikovą Kaune baigėsi krepšiniui neįprastu rezultatu – lygiosiomis 73:73, daugelis "Aisčių" aistruolių turėjo mažai vilties, kad svetimoje aikštelėje pavyks pasiekti pergalę.

Iš pradžių jų niūrios prognozės pildėsi, šeimininkai po pirmojo kėlinio buvo priekyje 27:22. Tačiau antrąjį kėlinį, kauniečiai laimėjo atkarpą 12:2 ir išsiveržė į priekį 34:29.

Po didžiosios pertraukos uostamiesčio krepšininkai vėl atkuto ir susigrąžino pranašumą 63:61.

Paskutinįjį kėlinį svečiai po aikštelę skriejo lyg su sparnais. Klaipėdiečiai nespėdavo sustabdyti taikliai atakuojančių kauniečių, kurie per 10 min. pelnė net 31 tašką.

"Aisčių" žaidėjai laimėję atkarpą 7:0, vėl išsiveržė į priekį 68:63, o susitikimui baigiantis Kauno penketas dar labiau padidino skirtumą.

Komandoms tai buvo penktoji akistata šiame sezone. Per pastarąsias tris savaites "Neptūnas" ir "Aisčiai" susitiko keturis kartus. Tris kartus pergales šventė klaipėdiečiai, vienąkart – kauniečiai. Vienerios rungtynės baigėsi taikiai.

Ketvirtfinalyje "Aisčiai" žais su "Alytumi". Šios poros nugalėtojo laukia Kauno "Žalgiris". Vakar vykusiose likusiose aštuntfinalio dvikovose susirėmė "Šiauliai" – "Kaunas Triobet" ir Kėdainių "Nevėžis" – Vilniaus "Sakalai".

Rezultatas

"Neptūnas" – "Aisčiai" 78:92 (27:22, 15:24, 21:15, 15:31). M.Mažeika 17, E.Dainys 15 (6 rezultatyvūs perdavimai), A.Eitutavičius 13, D.Gailius 11, A.Vaitiekus 8/ D.Motiejūnas 30, P.Kleiza 14 (7 atkovoti kamuoliai) ir E.Ežerskis po 14, T.Rinkevičius 12, E.Dimša 11 (7 atkovoti kamuoliai).