B. Vanagas apie tai, kas nutiko lemtingame Dakaro etape

Grįžti į straipsnį

Kaunietis

Kaunietis  portretas
Šitam šoferiui žvirbliui tik po kaimo laukus ant asilo jodinėti

LR Konstitucija

LR Konstitucija portretas
Žmogus turi žodzio ir nuomones Laisve !

>Rašo \\\\\.../////

>Rašo  \\\\\...///// portretas
>1 o'Žys,juokiatės iš "žmogaus",tai paukštis nevykėlis,kuris atmušė sparnelius į tuščią dėžutę.

Reikia uzdraust laisvus komentarus

Reikia uzdraust laisvus komentarus portretas
Kaip ir kituose portaluose nes nesveikomis galvomis debilai rasineja visoki brieda taip apsivalydami nuo savo supuvusio vidaus..

kavenskis

kavenskis portretas
vanagelis, kaip istikimas Lendzbergo subines buciuotojas parode kad kiausu isvis neturi... jam turbut menesio periodas nelauktsi uzejo. siuskit jam TAMPAX.

Nu bet

Nu bet portretas
Kam girtis vanage: grisiu dar geresnis ....... ?

Sory

Sory portretas
Ziurint is jo auto jo vaziavima,tai matos jog renka visus kupstus ,neisivaizduodamas kas po jais ,o ten bum akmuo ir sory,aklas vaziavimas pats tik kaltas ,laikas komandai keist vairo laikytoja, o ne ziopli akla laikyt . O ambasadorium geriau but kitiems Lietuviams tik ne 'Vanago' komandai .

Ert

Ert portretas
Laikas jau i pencija..uzteks..

Koks jis

Koks jis portretas
Apie save ir kitus ,taip ir kiti apie ji ,vidus žmogelio visiskai sugedes .

5 Kolona

5 Kolona portretas
Prie ko čia koncervatoriai ir Dakaras.Tik gluši kelių gaideliai ir kolxoznykai gali samprotauti apie lenktynes ir jų sunkumus

Is kur tiek debilu

Is kur tiek debilu portretas
Tur but po covido ...nieko švento nera_ komentaruose tyciojasi del zmogaus sveikatos...

fhmm

fhmm portretas
mums nusisik t an to concervu su do

cha cha cha

cha cha cha portretas
kaip tikras konservas piarinasi gerai, bet rezultatu kaip visada nėra.

Straipsnio neskaičiau

Straipsnio neskaičiau portretas
Tūrbūt vėl karvė prisisapnavo. Moteras mušt jam geriau sekasi, saugiau kažkaip...

Xu'jo \\\\\.../////

Xu'jo  \\\\\...///// portretas
wam šokėjui ir kiaušiai maišo.____Paukšti,eik tarnauti o'Žynui,tenai saugiau,bet ir tai laikina,nes ateina jau ir jiem...................Taip,kad liksi mėšle.

Vanage

Vanage portretas
Mes dakara ir vairavima ,nes tau sekasi tik tada kai vaziuoji vienas,prisimink amerokos dakara ir varzta kuri gailinai Antanui ,nes zinojai jog jis tave apleks ,tai karma,tas varztas tau pliurpagarbetroskai visa gyvenima gadins ,mesk vaira,eik i politika su konservai ,pudrint smegenis kitiems puikiai moki,gal pasiseks seime .

Galerijos

Daugiau straipsnių