Antroji pergalė: Lietuva įveikė Austriją 2-0

2010 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse Lietuvos futbolo rinktinė pateikė antrąją staigmeną ir Marijampolėje vykusiose varžybose įveikė vieną pajėgiausių grupės varžovių - Austrijos ekipą rezultatu 2-0.

Sensaciją pirmose atrankos ciklo rungtynėse pateikusi ir išvykoje 3:0 sutriuškinusi Rumuniją, Lietuvos futbolo nacionalinė rinktinė Marijampolėje maždaug 4500 žiūrovų akivaizdoje 2010-ųju metų metų pasaulio čempionato Europos zonos atrankos varžybose susidorojo ir su Austrijos komanda.

Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių rezultatu 0-0, tačiau antrosios rungtynių dalies pradžioje lietuviai vėl pateikė staigmeną ir 51-ąją minutę po M. Stankevičiaus tolimo baudos smūgio T. Danilevičius įmušė pirmąjį įvartį.

58-ąją minutę D. Česnauskis perdavė kamuolį prie artimojo virpsto, kur rinktinės kapitonas T.Danilevičius technišku smūgiu, šonu pastačius koją, įmušė antrąjį įvartį ir padidino persvarą 2-0.

Po pergalės prieš austrus Lietuvos rinktinė surinkusi šešis taškus lieka savo grupės lyderė.

Lietuva: Karčemarskas; Klimavičius, Dedura, Zelmikas, Stankevičius; Mikoliūnas, Šemberas, Pilibaitis, D.Česnauskis; Kšanavičius, Danilevičius

Austrija: Manninger; Pogatetz, Proedl, Stranzl, Garics; Scharner, Aufhauser; Fuchs, Ivanschitz, Harnik; Maierhofer