Panevėžio „Ekranas“ - Barisovo „BATE“ 0:0

Panevėžio "Ekranas" antradienį pirmosiose UEFA Čempionų lygos III kvalifikacinio etapo rungtynėse su Baltarusijos čempionais Barisovo BATE išsiskyrė taikiai 0:0. Atsakomosios rungtynės po savaitės rugpjūčio 2 dieną Barysove.

Rungtynių pradžioje ekipos neskubėjo rizikuoti ir daugiau dėmesio skyrė vartų saugumui bei analizavo varžovus. Gal kiek dažniau kamuolį kontroliavo svečiai, o "Ekranas" patikimai gynėsi. Panevėžio komanda stengėsi išnaudoti standartines situacijas. Po kampinio 16-ą min. M.Samusiovas galva siuntė kamuolį į vartus, tačiau baltarusius išgelbėjo vienas gynėjų, išmušęs kamuolį nuo vartų linijos.

24-ą min. A.Ribokas tolimu smūgiu kamuolį pasiuntė BATE vartų link, tačiau smūgiavo kiek per aukštai. „Ekranas“ vis dažniau atakavo ir atsargiai žaidusiems svečiams niekuo nenusileido. Kėlinio pabaigoje M.Alonso suklupo aikštės centre ir prarado kamuolį, Pavelas Nechaičikas kairiuoju kraštu pabėgo „Ekrano“ vartų link, bet baudos aikštelėje varžovą pavijo tas pats M.Alonso ir neutralizavo pavojingą ataką.

Po pertraukos tarp kėlinių į aikštę išbėgo A.Velička, pakeitęs A.Riboką. Antrajį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai, tačiau Baltarusijos čempionams nieko įsimintino sukurti nepavyko. 57 min. saugas Marko Andelkovič aikštės kairiajame krašte prasižengė prieš varžovą ir daugeliui žiūrovų kiek netikėtai teisėjas žaidėją nubaudė raudona kortele.

BATE, turėdama žaidėjo persvarą vis dažniau rezgė atakas "Ekrano" aikštės pusėje. 76 minutę pavojinga situacija "Ekrano" aikštės pusėje, geros galimybės pelnytį įvartį neišnaudojo V. Radionov. Vienas prieš vartininką iššokęs baltarusis bandė permesti kamuolį per E. Zubą, bet pasiuntė jį virš vartų. 86 minutę Panevėžio komandai nusišypsojo sėkmė – A. Kontsevoi iš maždaug 10 metrų netrukdomas pavojingai smūgiavo, bet pataikė į virpstą.

Po kelių akimirkų U.Umeh puikiu reidu kairėje apgavo tris varžovus ir šalia BATE baudos aikštelės uždirbo pražangą. Pakelto kamuolio virš varžovų vartų nepasiekė nei vienas ekranietis ir kamuolį išmušė baltarusių gynėjas. Iki rungtynių pabaigos nieko esminio neįvyko ir kas keliaus į kitą Čempionų lygos etapą, paaiškės kitą savaitę, antradienį, Baltarusijoje, Barisovo mieste.

Šiame straipsnyje: Ekranasfutbolas

Domantas

Domantas portretas
Čia jau ne maltos komanda. "Ekranas" namie atsilaikė, bet labai abejotina, kad jiems pavyks atsilaikyti svečiuose. Labiau tikėtina, kad pavyks pralaimėti garbingai, lygioje kovoje.