Lenkijos čempionai įrodė pranašumą

UEFA Čempionų lygos atrankos varžybų antrojo etapo pirmasis mačas „Panevėžio“ futbolo klubui susiklostė nesėkmingai. Lietuvos čempionai namuose 0:4 (0:3) turėjo pripažinti Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkų pranašumą.

Lenkijos klubas ilgiau kontroliavo kamuolį ir, sukūręs pirmą grėsmingą ataką, pelnė įvartį. 15-ąją minutę po išmetimo iš užribio bei poros perdavimų „Jagiellonia“ ekipos gretose pasižymėjo Jesusas Imazas.

Po praleisto įvarčio panevėžiečiai pradėjo žaisti kiek aštriau – buvo atlikti perdavimai iš kraštų, iš toli atakavo Lucas de Vega. Sykį pavojingoje situacijoje nuo varžovo išpuolio „Panevėžį“ išgelbėjo Emilis Timburas.

28-ąją bei 29-ąją minutę Balstogės klubo gretose sužibėjo J. Imazas. Puolėjas pirmoje situacijoje atliko puikų smūgį į tolimąjį vartų kampą, o netrukus pasiuntė kamuolį į vartus aktyviai žaidusio Afimico Pululu perdavimo.

Antrasis kėlinys buvo gerokai ramesnis. Aktyviai į žaidimą įsitraukė po pertraukos į kovą mestas Cheikhou Diengas, į vartų plotą pataikė, bet vartininkui problemų nesukėlė Jovanas Čadženovičius, galva kamuolį pro šalį nukreipė Ernestas Veliulis.

78-ąją minutę E. Timburas atrėmė vieną tolimą smūgį, tiesa, po poros minučių buvo bejėgis, kai preciziškai į kamuolį vienu lietimu į apatinį kampą pasiuntė Kristofferis Hansenas. Per likusį laiką kartą komandą nuo J. Imazo išgelbėjo E. Timburas.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais liepos 27 dieną, šeštadienį. „TOPsport A lygos“ 24-ajame ture panevėžiečiai nuo 18 val. susigrums svečiuose su Telšių „Džiugu“.