Kauno rajono komanda aštuntfinalį įveikė be vargo

„Džiaugiuosi komandos nusiteikimu, taip pat tuo, kad pavyko suteikti daugiau žaidimo minučių atsarginiams žaidėjams“, - sakė Andrius Skerla. Jo vadovaujama Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda Kazlų Rūdoje 4:0 sutriuškino vietos „Šilo“ ekipą ir žengė į LFF Hegelmann taurės ketvirtfinalį.

„Hegelmann Litauen“ futbolininkai taurės turnyro aštuntfinalio barjerą įveikė pirmą kartą klubo istorijoje. Kauniečiai tai padarė gana lengvai, nes pirmus du įvarčius pelnė per 10 min.

Jau 8 minutę po Aurimo Raginio rezultatyvaus perdavimo, Nauris Petkevičiaus įmušė pirmą rungtynių įvartį. Šis duetas sukūrė ir antrąjį įvartį. 10 minutę A. Raginio po kampinio pakeltą kamuolį į vartus sėkmingai nukreipė N. Petkevičius.

Po pertraukos po vieną įvartį pridėjo A. Raginis ir Rokas Krušnauskas. Beje, antrajame kėlinyje A. Raginis nerealizavo 11 m baudinio. Jo smūgiuotas sviedinys sudrebino šeimininkų vartų skersinį. Tuo tarpu Kazlų Rūdos komandos gretose vieną realiausių progų pasižymėti turėjo puolėjas Ričardas Beniušis. 40-metis buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas pavojingai smūgiavo galva.

„Važiavome laimėti. Vis dėlto oras buvo karštas, todėl reikėjo taupyti jėgas. Visada norisi įmušti anksti, šiandien tai pavyko“, - komentavo A. Skerla.

Treneris liko patenkintas atsarginių vidurio gynėjų pasirodymu, kuriems jau netrukus teks pakeisti diskvalifikuotą šios pozicijos pagrindinį žaidėją Vilių Armalą. Pastarasis negalės sekmadienį žaisti per Kauno derbiu vadinamą A lygos mačą tarp „Hegelmann Litauen“ ir „Kauno Žalgirio“. „Šilo“ laukia žemesnės – pirmosios lygos rungtynės šeštadienį namuose su Vilniaus „Baltijos futbolo akademijos“ komanda.