Įnirtingame „Žalgirių“ derbyje sėkmė nušypsojo svečiams

„Pirmajame mače su Vilniaus „Žalgiriu“ buvome verti pergalės. Nusileidome (0:1) lygiame mače, bet svarstyklės galėjo pakrypti ir mūsų naudai“, - po pirmojo rato „Žalgirių“ derbio sakė Linas Pilibaitis. Kauniečių kapitonas antrajame rate trečiadienį įvarčiu prisidėjo prie „Kauno Žalgirio“ revanšo rezultatyviame mače sostinėje.

Antrąjį A lygos ratą Roko Garasto auklėtiniai pradėjo įmušdami tris įvarčius ir išplėšdami pergalę prieš vienus turnyro favoritų - 3:2 (2:0). Tai buvo pirmoji kauniečių pergalė „Žalgirių“ derbyje per pastaruosius trejus metus.

Pirmosios 20 minučių kauniečiams gero nežadėjo – aikštės šeimininkai kontroliavo kamuolį ir svečiams praktiškai neleido išeiti iš savos aikštės pusės. Tačiau tai kauniečiams nesutrukdė pasižymėti. 25-ąją min. po Beno Aniso perdavimo puikiu smūgiu svečius į priekį išvedė L.Pilibaitis. 35-erių metų futbolininkas pasižymėjo antrą mačą iš eilės. Prieš tai jis pelnė vienintelį savo ekipos įvartį akistatoje su Gargždų „Banga“ (1:1). Įgiję pranašumą kauniečiai ėmė jaustis drąsiau ir 38-ąją min. vienas išpuolių baigėsi tiksliu saugo Simono Pauliaus smūgiu – 2:0.

Paragavę ledinio dušo vilniečiai sukruto. 53 min. sulaukęs perdavimo iš krašto galva taikliai kirto Hugo Videmontas. Dar po 17 min. baudos aikštelėje atšokusį kamuolį į vartus nukreipė saugas Modestas Vorobjovas – 2:2. 77-ąją susitikimo minutę auksinės progos neišnaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Philipas Otele. Vienas prieš vartininką iššokęs „Kauno Žalgirio“ puolėjas smūgiavo netiksliai. Vis dėlto 21-erių metų nigerietis 88-ąją min. išpirko kaltę, nukreipdamas kamuolį į vartus – 3:2.  Tiesa, vilniečiai praleido idealią progą pelnyti taškų, tačiau Liviu Antalis 85-ąją minutę nerealizavo į Kauno komandos vartus paskirto 11 metrų baudinio.

Kauniečiai, surinkę 10-ąjį tašką, pavijo vilniečius turnyro lentelėje ir dalinasi 2-3 vietomis.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisderbisOtele