Dviejų žaidėjų pašalinimas nesutrukdė „Žalgiriui“ žengti į kitą etapą

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai užtikrintai žengė į antrąjį UEFA Čempionų lygos atrankos etapą. Vilniečiai svečiuose 2:1 įveikė Belfasto „Linfield“ komandą, o visą seriją laimėjo bendru rezultatu 5:2.

Vilniečiams sėkmingiau susiklostė pirmasis kėlinys, kurį jie laimėjo 2:0. 17-ąją minutę  pasižymėjo Saulius Mikoliūnas, o 44-ąją min. įvartį pelnė Ogenyi Onazi.

Antrasis kėlinys žalgiriečiams nebuvo sėkmingas.  64-ąją min. už žaidimą  savo baudos aikštelėje ranka iš aikštės buvo pašalintas Eldhaji Diawas. 11 metrų baudinį realizavęs Chrisas Shieldsas sumažino „Linfield“ atsilikimą iki vieno įvarčio.

89-ąją min. raudoną kortelę išvydo ir Karolis Uzėla. Lietuvos čempionai baigė dvikovą be dviejų futbolininkų.  Tačiau tai nesutrukdė vilniečiams laimėti ir žengti kitą etapą.