Čempionų lyga: Ukrainoje kritęs „Real“ – ant bedugnės krašto

Tituluočiausias visų laikų Europos klubas Madrido „Real“ turi rimtų problemų. Antradienio vakarą Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai sensacingai 0:2 Kijeve pralaimėjo Donecko „Šachtar“ ir gali pirmą kartą istorijoje nepatekti į atkrintamąsias.

Madrido komanda ukrainiečiams pralaimėjo ir pirmą tarpusavio dvikovą namuose 2:3.

57-ąją minutę pasižymėjo Dentinho, 82-ąją – Manoras Solomonas.

Prieš paskutinį turą „Real“ ir „Šachtar“ turi po 7 taškus ir dalijasi 2-3 vietas. Jei abi komandos ir po paskutinio turo turės vienodai taškų, tolyn dėl tarpusavio rungtynėse iškovotų pergalių žengtų „Šachtar“.

Vakariniame grupės mače antradienį Menchengladbacho „Borussia“ namuose priims labai slogiai šiemet Čempionų lygoje atrodantį Milano „Inter“.

Jei vokiečiai iškovos pergalę, paskutiniame ture „Real“ gali negelbėti netgi pergalė prieš tą pačią „Borussia“. Donecko klubui įveikus Milano „Inter“, Ispanijos čempionai būtų palikti už borto.

A grupėje viltis žengti į atkrintamąsias beveik prarado Maskvos „Lokomotiv“ klubas, namuose 1:3 nusileidęs „Salzburg“ komandai.

Du įvarčius nugalėtojams 28 ir 41 minutėmis pelnė Mergimas Berisha, 81-ąją pasižymėjo Karimas Adeyemi. 79-ąją minutę "Loko" viltis buvo atgaivinęs baudinį realizavęs Antonas Mirančiukas.

Austrai aplenkė Rusijos klubą turnyro lentelėje, o šiuo rezultatu gali džiaugtis Diego Simeone treniruojamas Madrido „Atletico“.

Jei ispanai vakariniame mače sugebės įveikti grupės favoritą ir lyderį Miuncheno „Bayern“, ši pergalė jiems atvers kelią į aštuntfinalį dar prieš paskutinį turą.