Čempionų lyga: „Atalanta“ su VAR pagalba žengė į atkrintamąsias

Trečiadienio vakarą baigėsi kovos UEFA Čempionų lygos C grupėje. Bilietą į atkrintamąsias dramatiškai iškovojo šiame turnyre pirmą kartą dalyvaujantys Bergamo „Atalanta“ futbolininkai. Anksčiau vietą turnyro aštuntfinalyje buvo užsitikrinęs „Manchester City“ klubas.

Zagrebe vykusiose rungtynėse tarp vietos „Dinamo“ ir „Manchester City“ šeimininkai pirmavo po 10-ąją minutę Dani Olmo pelnyto įvarčio, bet 34-ąją minutę Gabrielis Jesusas rezultatą išlygino, 50-ąją persvėrė, o dar po keturių pasižymėjo „hat-trick'u“.

84-ąją minutę pergalę įtvirtino Philas Fodenas.

Anglijos čempionai nugalėjo 4:1.

Šis pralaimėjimas kroatus C grupėje nugramzdino į ketvirtąją vietą bei paliko net be Europos lygos, nes kitame mače Charkive Bergamo „Atalanta“ šventė pergalę 3:0 prieš Ukrainos čempionę Donecko „Šachtar“.

Ukrainiečiams užteko lygiųjų, bet 68-ąją minutę įvartį pelnė svečių ekipos atstovas Timothy Castagne.

Mačo arbitras iš Vokietijos Felixas Zwayeris iš pradžių įvarčio neįskaitęs, užfiksavęs rezultatyvų perdavimą atlikusio Alejandro Gomezo nuošalę, tačiau po VAR peržiūros sprendimą pakeitė ir parodė į aikštės vidurį.

77-ąją minutę Donecko ekipos žaidėjui Dodo buvo parodyta raudona kortelė ir šeimininkų padėtis tapo nepavydėtina.

Tuo italai kaipmat pasinaudojo – Mario Pašaličiaus įvartis 80-ąją minutę įtvirtino debiutantų pergalę, o per penktą pridėto laiko minutę įmušė ir Robinas Gosensas.

Bergamo klubas debiutinę Čempionų lygos kampaniją pradėjo trimis pralaimėjimais, tačiau antrame rate surinko septynis taškus ir to pakako, kad pakiltų į antrąją vietą bei įšoktų į nuvažiuojantį atkrintamųjų traukinį.

1.  Manchester City  4  2  0  16:4  14

2.  Atalanta  2  1  3  8:12  7

3.  Šachtar  1  3  2  8:13  6

4.  Dinamo  1  2  3  10:13  5

Po šio mačo Čempionų lygos atkrintamųjų dėlionėje liko vienintelis nežinomasis.

Aštuntfinalio dalyviai A „Paris Saint Germain“ Madrido „Real“ B Miuncheno „Bayern“ Londono „Tottenham Hotspur“ C „Manchester City“ Bergamo „Atalanta“ D Turino „Juventus“ E „Liverpool“ „Napoli“ F „Barcelona“ Dortmundo „Borussia“ G „RB Leipzig“ „Lyon“ H „Valencia“ Londono „Chelsea“