Ar Anglijos čempionai peršoks „Sevilla“ klubo barjerą? Pereiti į pagrindinį turinį

Ar Anglijos čempionai peršoks „Sevilla“ klubo barjerą?

2017-03-14 12:33 kauno.diena.lt inf.

Antradienį ir trečiadienį vyks paskutinės ketverios UEFA Čempionų lygos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės.

Ar Anglijos čempionai peršoks „Sevilla“ klubo barjerą?
Ar Anglijos čempionai peršoks „Sevilla“ klubo barjerą? / Scanpix nuotr.

Didžiausią susidomėjimą kelia Anglijos čempiono „Leicester City“ ir „Sevilla“ bei „Monaco“ ir „Manchester City“ akistatos.

Trečiąją vietą Ispanijos čempionate užimantys Sevilijos futbolininkai savo aikštėje Lesterio komandą nugalėjo 2:1. Po šios dvikovos iš „Leicester City“ vyriausiojo trenerio posto buvo atleistas Claudio Ranieri, ir ekipos žaidimas pradėjo sparčiai gerėti. Pastaruoju metu Anglijos čempionai savo šalies pirmenybėse vienodu rezultatu 3:1 įveikė „Liverpool“ ir „Hull City“ klubus.

Lesterio komandai pakaktų laimėti 1:0 ir ji žengtų į ketvirtfinalį. „Sevilla“ dabar buksuoja. Ji Ispanijos čempionate nesugebėjo įveikti sudėtimi gerokai silpnesnių ekipų – sužaidė 1:1 su Vitorijos „Alaves“ ir „Leganes“.

Pirmojoje „Manchester City“ ir „Monaco“ akistatoje 5:3 triumfavo Pepo Guardiolos auklėtiniai. Monako klubą tenkintų pergalė ir dviejų įvarčių skirtumu – 2:0, 3:1, 4:2. „Monaco“ toliau pirmauja Prancūzijos pirmenybėse – trimis taškais lenkia Paryžiaus „Saint-Germain“.

Mančestero futbolininnkai Anglijos pirmenybėse dalijasi antrąją-trečiąją vietas su Londono „Tottenham Hotspur“.

Antradienį Italijos čempionas ir šį sezoną lygoje pirmaujantis Turino „Juventus“ namie priims „Porto“. Pirmosiose rungtynėse Italijos komanda nugalėjo varžovus 2:0.

Trečiadienį Madrido „Atletico“ savo aikštėje kovos su Leverkuzeno „Bayer“, kuris pastaruoju metu išgyvena rimtą krizę. Vokietijos klubas šios šalies čempionate neseniai net 2:6 nusileido Dortmundo „Borussia“ futbolininkams, o praėjusiame ture nesugebėjo palaužti vieno autsaiderių Bremeno „Werder“ – 1:1.

Transliacijų tvarkaraštis:

kovo 14 d.

21.35 val. „Juventus“ – „Porto“

21.35 val. „Leicester City“ – „Sevilla“

kovo 15 d.

21.35 val. „Monaco“ – „Manchester City“

21.35 val. „Atletico“ – „Bayer“

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų