2020-ųjų metų sezoną „Kauno Žalgiris“ pradėjo užtikrinta pergale

Sekmadienį Vilniaus „Sportimos“ manieže įvykusioje A lygos pirmojo turo centrinėje dvikovoje principinę pergalę iškovojo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, 3:0 sutriuškinę sostinės „Riterius“.

Praėjusiais metais abi šios komandos kovojo dėl bronzos medalių ir galiausiai šią kovą laimėjo vilniečiai.

Maža to, dabar „Riterius“ treniruoja Mindaugas Čepas – strategas, kuris dar pernai stovėjo prie „Kauno Žalgirio“ vairo.

Visgi pirmam mūšiui geriau namų darbus atliko svečiai. Roko Garasto auklėtiniai puikiai spaudė priešininkus ir persvarą įrodė trimis tiksliais smūgiais.

26-ąją minutę greitos atakos metu Gratas Sirgėdas surado Emmanuelį Davidą, kuris taikliai mušė pažeme.

47-ąją minutę G.Sirgėdas išprovokavo Tomo Dombrauskio pražangą baudos aikštelėje ir pats realizavo baudinį.

89-ąją minutę vyšnią ant torto uždėjo puikiu baudos smūgiu pasižymėjęs Jurijus Bušmanas.