V. Putinas: pasauliui gresia katastrofa

 • Teksto dydis:

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį perspėjo, kad pasauliui gresia „katastrofa“, jei nebus surastas diplomatinis Šiaurės Korėjos problemos sprendimas.

Jo nuomone, griežtesnės sankcijos Pchenjanui, savaitgalį surengusiam kol kas galingiausią savo branduolinį bandymą, būtų neveiksmingos.

Jungtinės Valstijos pirmadienį apkaltino Šiaurės Korėją „prašant karo“ ir paragino imtis „griežčiausių įmanomų priemonių“ prieš Pchenjaną po jo šeštojo branduolinio bandymo.

Šiaurės Korėja sekmadienį paskelbė išbandžiusi vandenilinę bombą, kurią gali nešti raketa. Šis pranešimas dar labiau pakurstė Pchenjano nesutarimus su tarptautine bendruomene dėl draudžiamų ginklų programų.

V. Putinas antradienį pabrėžė, kad Rusija „smerkia“ Šiaurės Korėjos „provokacinius“ veiksmus.

„Tačiau bet kokios sankcijos šioje situacijoje yra beprasmiškos ir neveiksmingos“, – sakė jis spaudos konferencijoje po BRICS valstybių – Brazilijos, Rusijos, Indijos, Kinijos ir Pietų Afrikos Respublikos (PAR) – viršūnių susitikimo Pietų Kinijoje.

Rusijos prezidentas paragino šią krizę spręsti dialogo keliu, nes visi kiti variantai gali tik dar labiau eskaluoti situaciją.

„Visa tai gali sukelti pasaulinę katastrofą ir pareikalauti daugybės gyvybių“, – pabrėžė V. Putinas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Zinaida

Zinaida portretas
Gražinkit Staliną, gražinkit golodomorą! Gražinkite gulagus su gyvuliniais vagonais ir verkiančiais vaikais, gražinkite vaikų kapelius prie ešalonų bėgių. Gražinkit baimę ir siaubą būti nukankintiems, sušaudytiems. Gražinkite mylimą Vadą arba nors pakeiskite didžiai mylimu Vladimirovičiumi.

Kupiškėnas

Kupiškėnas portretas
Pastebite, kad Anonimas naudoja sovietinę terminologiją: fašistai, tai gal ir nacionalistai (nors Vakaruose tai teigiamas įvertinimas, nes nacija - tauta), buržuaziniai nacionalistai, banditai ir t. t. Nieko naujo -mąstysena sovietų, tai ir terminai sovietiniai. O dėl gąsdinimų. tai gąsdino Stalinas, gąsdino Chruščiovas, gąsdina ir dabar Vladimirovičius. Jie gąsdindami vaizduoja jėgą, bet tikrumoje kelnėse per „švachi". Stalinas gąsdindamas terorizuodamas užėmė Baltijos kraštus mažomis sąnaudomis, mažais nuostoliais. Tik suomiai to šantažo nepabūgo ir 1 mln. rasudonarmiečių nuvarė į kapus. Lietuvos partizanai irgi gąsdinimų nepabūgo - bent porą Vetrovo divizijų Anapilin nusiuntė. Patys būdami didžiavalstybiniai šovinistai, kitus savo fekalijomis tepa.

Anonimas

Anonimas portretas
jo tai jau dabar putinas kaltas,jūs fašistai gal pirmiau savo sumyštas galvas išsiplaukit,nes jau visas pasaulis mato,kur sėdi viso pasaulio blogis ir susitvarkykit savo kgb kalę
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių