Belgijoje traukinys rėžėsi į mokyklinį mikroautobusą: yra žuvusiųjų Pereiti į pagrindinį turinį

Belgijoje traukinys rėžėsi į mokyklinį mikroautobusą: yra žuvusiųjų (Atnaujinta)

2026-05-26 12:39
Marius Jakštas (ELTA)

Antradienį Belgijoje traukinys pervažoje rėžėsi į mokyklinį mikroautobusą su septyniais vaikais, per avariją žuvo keturi žmonės, pranešė vietos pareigūnai.


<span>Belgijoje traukinys rėžėsi į mokyklinį mikroautobusą: yra žuvusiųjų</span>
Belgijoje traukinys rėžėsi į mokyklinį mikroautobusą: yra žuvusiųjų / Scanpix nuotr.

Antradienį Belgijos vicepremjeras Maxime'as Prevot platformoje „X“ pranešė, kad per šį nelaimingą atsitikimą Biugenhauto žuvo keturi žmonės, tarp jų – du vaikai.

Belgijos žiniasklaidoje buvo skelbiami vaizdai, kuriuose matyti smarkiai apgadintas mikroautobusas, gulintis ant šono kelyje šalia geležinkelio linijos, o aplink jį gelbėjimo tarnybų darbuotojų pastatytos palapinės.

Policijos atstovė žiniasklaidai pranešė, kad mikroautobuse buvo septyni vaikai, prižiūrėtojas ir vairuotojas.

Šalies geležinkelių tinklo operatoriaus „Infrabel“ atstovas spaudai naujienų agentūrai AFP pranešė, kad susidūrimas įvyko pervažoje šiauriniame Flandrijos regione.

„Susidūrimas buvo labai smarkus“, – Frederic'as Sacre'as, aukų skaičių vadinęs „dramatišku“.

„Tai įvyko apie 8:08 val., kai į mikroautobusą rėžėsi traukinys, turėjęs sustoti kitoje stotyje, esančioje maždaug už kilometro“, – sakė jis.

Į nelaimę socialiniame tinkle sureagavo Belgijos vidaus reikalų ministras.

„Su dideliu sielvartu sužinojau apie tragišką avariją Biugenhaute, kur į mokyklinį mikroautobusą rėžėsi traukinys. Mano mintys yra su aukomis ir jų artimaisiais. Sužeistiesiems linkiu daug stiprybės“, – platformoje „X“ rašė ministras Bernard'as Quintinas.

Belgijos policija iš pradžių atsisakė naujienų agentūrai AFP patvirtinti šio incidento aukų skaičių.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų