Trenerį iš Lietuvos kardu nužudęs anglas įkalintas iki gyvos galvos

 • Teksto dydis:

Penktadienį paskelbtos bausmės dviem vyrams, kurie prisidėjo prie lietuvio Dainiaus Kasiliauskio nužudymo Peterboroughe, Anglijoje.

Penktadienį Cambridge’o Karūnos teisme Leamas Smithas (19 m.) už žmogžudystę nuteistas laisvės atėmimo bausme iki gyvenimo pabaigos, tiesa, po 17 metų jis įgis teisę prašytis paleidžiamas į laisvę.

Alvaro Vilhete (30) pripažintas kaltu dėl tyčinio kūno sužalojimo. Jam skirta 7 metų laisvės atėmimo bausmė.

Bylos nagrinėjimo metu teisme atskleista praėjusių metų birželio 12-osios rytą įvykdyto nusikaltimo aplinkybės, nužudytojo ir kaltinamųjų elgesys.

Peterboroughe, Tilton Court gatvėje esančiame bute vakare prieš nužudymą prasidėjo ir per naktį vyko vakarėlis, kuriame dalyvavo L. Smithas ir A. Vilhete – vietinis narkotikų prekeivis.

Būtent dėl to šioje vietoje keletą kartų buvo apsilankęs D. Kasiliauskis (27 m.), kuris, anot teismo, „žinomas kaip Danny, buvo nuolatinis įvairių narkotikų, įskaitant heroiną ir kokaino kreką, vartotojas“.

Po vieno iš apsilankymo, apie 9.30 val., tarp lietuvio ir narkotikų prekeivio kilo ginčas dėl narkotikų, mat jų platintojas atsisakė duoti pirkėjui kvaišalų.

Vyrai dėl to susimušė. Tuomet A. Vilhete plaktuku smogė D. Kasiliauskiui, o L. Smithas – kardu.

Tuomet vakarėlio dalyviai ir nusikaltėliai išsilakstė, o vienas dalyvis iškvietė pagalbą. 9.48 val. ji jau buvo įvykio vietoje, bet sužeistajam padėti nebuvo galima, jis čia pat mirė.

Dainius Kasiliauskis/gofundme.com nuotr.

Teismo medicinos ekspertai nustatė, kad mirtį sukėlė dūris kardu į krūtinę. Būtent dėl to žudiku pripažintas L. Smithas, o kito kaltinamojo vaidmuo įvertintas švelniau.

L. Smithas, nepaisant jauno amžiaus, iki šio nusikaltimo jau turėjo daugybę reikalų su policija, lygiagrečiai su nužudymo byla jis buvo teisiamas ir dėl kitų nusikaltimų.

D. Kasiliauskis buvo gerai žinomas tarp Peterborougho lietuvių, po jo mirties be tėvo liko 3 vaikai. Vyras užsiėmė kovos menų sportu, dirbo suaugusiųjų ir vaikų treneriu.

Pirminis šaltinis: https://www.anglija.today/nusikaltimai-ir-nelaimes/lietuvio-zudikui--griezciausia-bausme.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

JONAS

JONAS portretas
stiprus vaikinas net nepanašus i narkomana čia kažkas tai anglu sukurtas ginimosi šmeištas ar galėjo narkomanas vaikus treniruoti

kauniete

kauniete portretas
Manau kad treneris buvo apkalbėtas tu dvieju išgamu žmogus mirė tai tie du kalbėjo ka norėjo advokatu pamokyti padarė iš to trenerio narkomana

Anonimas

Anonimas portretas
Vienu narkomanu mažiau, ko čia pergyvent ?
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių