Žiniasklaida: Irano lyderis gydomas Putino rezidencijoje | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Žiniasklaida: Irano lyderis gydomas Putino rezidencijoje

8 2026-03-15 22:18 kauno.diena.lt inf.

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Žinoma

Nereikia skleisti melo ir propagandos kad RUSIJOS PREZIDENTAS VLADIMIRAS PUTINAS atsivežė Irano lyderį pas save gydyti, nes niekas nepatikės, pagarba Irano pajėgoms kurie duoda atsakomus smūgius žydų okupantams-teroristams ir jankiu grobikams, dega žydų ir jankiu tanklaiviai, šaunuoliai Irano kariškiai kurie gina savo šalį nuo jankiu ir žydų okupantų !!!!
3
0
Tam žinoma

O jeigu RUSIJOS PREZIDENTAS VLADIMIRAS PUTINAS priėmė Irano vadą gydytis tai šaunuolis, labai gerai padarė
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

asd

Kokia gali būti slapta Ru.sijos operacija Ira.ne kur jav ir izraelio kariuomenė skraido virš Ira.no? Tegul pasakų neseka. Nebent tą vaduką išvežė suvynioje į kilimą į kitą šalį ir ten perdavė ru.sams. Bet netikiu, kad taip buvo, netikiu kad Pu.tinas jį priglaudė, kam jam pyktis su Trumpu?
3
-2
asd

Kokia gali būti slapta Rusijos operacija Irane kur jav ir izraelio kariuomenė skraido virš Irano? Tegul pasakų neseka. Nebent tą bailį vaduką išvežė suvynioje į kilimą į kitą šalį ir ten įmetė į rusų lėktuvą. Bet netikiu, kad taip buvo, netikiu kad Putinas jį priglaudė, kam jam pyktis su Trumpu?
2
0
Do

Trumpo prielaida teisinga- to vaduko jau nebėra gyvo. O jei ir yra, tai kažkur taip užkastas, kad tai tas pats kaip ir nėra. Dabar paleido antį, kad jis pas Putiną. Kad nebeieškotų Irane. cha cha Amerikonų šnipai tuoj praraus visą Maskvą ir pamaskvį, bet manau neras. Jei būtų, tai kur nors Sočio sanatorijoje su kitu būriu iraniečių, kure iš veidų bus labai panašūs ir net jie patys to vaduko neatpažins. Kaip gerai sakoma- slėpkis viešoje vietoje.
2
0
briks

Nesąmonė visiška. Rusijos KARINIS lėktuvas atseit atskrido ir išskrido iš Irano pasikrovęs tą vadą, niekieno nepastebėtas, kai dabar virš Irano skraido tik JAV ir Izraelis. Nesąmonė. Ir tas vadas tipo atkeliavo prie lėktuvo nepastebėtas. Juokdariai bezdėtojai su visais jų "šaltiniais".
1
0
Skysta tauta

Skystas pagal feisa, skysta tauta visi engia
0
0
Istorija rodo

Ju laikas buvo Persija kaip lietuviu LDK
1
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)